اخبار استانی

کی روش با تیم ملی موفق شود پیشنهادات بهتری دریافت می کند/ در جام جهانی تیم بهتری می شویم

درخشان در گفت‌وگو با آنا

کارشناس فوتبل گفت: کارلوس کیروش می‌داند با دراششش تیم ملی ایران در جامی جانی‌ه، اینده کی‌روش و کامی‌شود می‌شود.

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزشی آنا، از جدیت کارلوس کی روش در تمرینات تیم ملی فوتبال و اینکه این مربی در تیم ملی مانند بازیکنانی که قرار است همگی به میدان بروند رفتار می کند، نوشت. او معنی کلمه مربی حرفه ای را کاملا فهمیده و بهترین مثال برای مربیانی است که می خواهند به صورت حرفه ای مربیگری کنند. کوروش مسئولیت بزرگی را بر عهده گرفته و در عین حال که درگیر تمام امور مربوط به تیمش است، در هر قسمتی که به آنها دستور داده است، از دستیارانش نیز استفاده کامل می کند. او فکر می کند باید تمام نقاط ضعف تیمش را پوشش دهد و حتی در قسمت هایی که تیمش شرایط خوبی دارد شاگردانش را هم پرورش دهد. در بحث حرفه ای جایی که می توانید باید خود را تقویت کنید زیرا رقبا نیز خود را به بهترین شکل آماده می کنند و بهترین عملکرد خود را نشان می دهند.

ویدر مدر کی‌روش به تومین شیولانش بیان می‌کند: مسدومیت سدار آزمون بارزترین یکشنبه در جام جام 2022 قطر است. امکان از دست دادن بازیکن یا بازیکنان دیگری وجود ندارد. البته انتظار می رود همه علاقه مندان به تیم ملی قدرت همه بازیکنان را داشته باشند. اگر سایر بازیکنان را در آستانه جام جهانی از دست بدهیم، نمی توانیم از کارخانه بازیکن جایگزین بگیریم و باید بازیکنان را برای تمام پست ها آماده کنیم تا در صورت مصدومیت هر یک از ستاره های ملی پوشان. تیم، ما یک جایگزین مناسب برای آنها داریم.

این کارشناس فوتبال با اشاره به این مشکل که موفقیت تیم ملی ایران، موفقیت تیم ملی ایران بیش از هر چیز دیگری است، تصریح کرد: اعتبار تیم ملی در گرو موفقیت تیم ملی است و او بهتر می داند. بیش از هر کسی اگر بتواند به نتایج جام جهانی قطر دست پیدا کند. کی‌روش به دیگر بازنشستگی نیست و با بازیک است اصفید. به همین دلیل از برنامه نویسی گرفته تا اجرای کامل برنامه ها به کار خود ادامه می دهد و می خواهد تیم نسبت به مسابقات انتخابی که در معتبرترین رقابت های فیفا برگزار می شود، آمادگی بیشتری داشته باشد. او با هیچ بازیکنی زاویه نخواهد داشت زیرا فلسفه مربیگری حرفه ای با این مسائل بیگانه است و به گونه ای کارها را پیش می برد که همه اعضای تیم با تمام وجود تلاش می کنند تا به اهداف یکسانی برای موفقیت تجاری دست یابند.

درخشان بخت موفقیت تیم ملی ایران را بیشتر از دوره های قبلی جام جهانی دانست و تاکید کرد: در جام جهانی تیم آسانی وجود ندارد و بنابراین نباید به نام تیم های حاضر در گروه خود نسبت به جام جهانی توجه کنیم. دوره های قبل تلاش هایی که برای موفقیت تیم ملی انجام می شود و پیشرفت هایی که در عملکرد و کیفیت تیم ملی می بینیم نشان دهنده این واقعیت است که ما توانایی کسب نتایج بهتر در جام جهانی 2022 قطر را داریم. پیش بینی درست نیست، اما توانایی تبدیل شدن به تیم بهتر در جام جهانی وجود دارد.

انتهای پیام/4048/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا