عمومی

گاراژ نوجوانی به‌ دلیل آلودگی‌های زیست محیطی تخریب شد

اراژ نوجوانی به دلیل‌های زیست محیطی تخریب شد

شهردار منطقه ۱۸ از تخریب گاراژ “نوجوانی” در پی تخلفات شهری و محیطی زیست محیطی متعدد برای اهالی محله یافت آباد جنوبی و طبق گزارشات ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی، محمد جواد خسروی از تخریب گاراژ نوجوانی در پی تخلفات شهری و محیط زیست محیطی متعدد برای اهالی محله یافت آباد جنوبی و طبق گزارشات ساماندهی صنایع و مراکز شهر تهران خبر داد و پیرامون اجرای قانون در منطقه گفت: طبق بازدیدهای متعدد معاونین و مدیران شهری از گاراژ. نوجوانی و محرز شدن خطرات این گاراژ برای اهالی محله یافت آباد جنوبی و خیابان زندیه، مأموران گشت مدیریت داخلی و رفع مشکل شهری شهرداری منطقه هجده با ارائه اخطارهای مکر نسبت به رفع و جمع آوری مواد زائد این واحد صنفی اقدام کرد ولی متأسفانه این مجموعه صنفی را انجام داد. بدون هیچ عکس العملی نسبت به انجام رفتارهای مخاطره آمیز زیست محیطی و شهری اسرار و استمرار، که طبق قانون و مطابق با نظر شرکت ساماندهی صنایع و کارگاه تهران، دستوراتی در خصوص تغییر و تبدیل شدن به تخلفات این گاراژ صادر می شود و با کمک آنها انجام می شود. نیروی انتظامی نسبت به آزادسازی و رفع مشکلات این گاراژ اقدام شد.

شهردار منطقه ۱۸ در ادامه تاکید کرد: عملیات تخریب گاراژ نوجوانی جهت رفع تخلفات محرز شده در واحدهای تجاری داخل داخلی صورت گرفت و با تلاش نیروهای شهرداری، اداره حقوقی و املاک این واحد آلاینده تخریب و آزادسازی شد.

در اجرای این اقدام قانونی برای منطقه ویژه منطقه ۳ منطقه ۱۸، شهرداری، شهربان، معبربان، شهری و محیط زیست منطقه نیز همکاری‌های لازم را در جهت رفع خدمات معضل زیست محیطی در این منطقه انجام داد.

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا