اخبار استانی

گشایش اتاق همکاری‌های علمی دانشگاه آزاد و اتاق اصناف مشهد

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری دولتی آنا از مشهد، نشست مشترک هیات رئیسه و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با مسئولان اطاق اسناف مشهد با معرفی توانمندی ها و ظرفیت های دانشگاه برگزار شد و بر لزوم گسترش همکاری ها تاکید شد.

نشست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و دیدار با محسن مرادی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، دستیاران، سرپرست دانشگاه و محمود بنانژاد سرپرست این نشست. ، در دانشکده فنی دانشگاه مشهد برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان بر ضرورت گسترش همکاری های علمی و آموزشی با این دانشگاه تاکید کرد.

منظور از گذار و رسالت دانشگاه است: «در آینده نزدیک نقش دانشگاه آزاد اسلامی در جامعه نمایان و ملموس خواهد بود».

وی با بیان اینکه در حال حاضر 97 گروه در مشهد فعال هستند، گفت: از این گروه تنها 700 نفر در هیات مدیره فعالیت دارند که باید تشویق و ترغیب به ادامه تحصیل و ایجاد ارتباط نزدیک با دانشگاه شوند.

کشش اتاک صناعری‌های علمی دانگاش ازاد و اتاک اسناف مشهد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان با بیان اینکه 70 درصد از اعضای هیأت علمی مشهد علاوه بر تدریس در خارج از دانشگاه فعالیت می کنند، این ظرفیت را منحصر به فرد خواند و خاطرنشان کرد: شرکت ها می توانند از این ظرفیت بهره مند شوند تا موثر در بازار

جواد بهارآرا، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز با بیان اینکه در سال گذشته تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و اتاق اصناف منعقد شد، ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی این دفتر ارتباط قوی تری برقرار شود. بین دانشگاه و اتاق انجمن ها ایجاد می شود و خدمات متقابل بیشتری ارائه می شود.

حجت الاسلام جواد محدوی‌نسب رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان، همچنین در این مراسم ارتباط دانشگاه با صنعت و اصناف با مطالبات این مقام مورد بررسی قرار گرفت. مقام معظم رهبری و با قرائت لازم، رابط دانشگاه و تشکل های کارگری گفتند: دانشی که منجر به تولید و پول انبساط و توسعه کشور نشود، ضروری نیست.

رئیس انجمن مشهد و عضو ارشد انجمن ایران نیز در این جلسه گفت: انجمن آمادگی دارد در بخش های مختلف با اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد همکاری داشته باشد.

بنانژاد با گین با گین کے کے و کار با شکل سنتی قبل نظر کرد، بیان کرد کید کرد: نیاز به آموزش اخلاق، آموزش حقوقی و حقوقی، توسعه بازار حقوقی و … داریم.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا