اخبار استانی

یک هفته همراه با بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

زهرا سیاهسر در گفت وگو با خبرنگار استانی خبرگزاری آنا در خاش اظهار کرد: بسیج در تاریخ بزرگ خود همواره افتخار خدمت به مردم و اقشار مختلف جامعه را داشته و همواره در خدمت مردم و انقلاب بوده و خواهد بود. . آن پست خدمات

وی افزود: همزمان با هفته بسیج تعدادی از دانش آموزان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش با همکاری بسیج دانش آموزی شهرداری، انواع ماسک و مسائل بهداشتی در بین اقشار مختلف به ویژه کودکان کار توزیع شد. آنان با این اقدام تلاش های مدافعان و شهدای سلامت را ارج نهادند و اعلام کردند که همواره آماده خدمت به مردم هستند.

با بسیج یک هفته ای در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خاش ادامه داد: غبار روبی دانشجویان بسیجی بر قبور شهدای گمنام شهرستان خاش از دیگر برنامه های هفتگی بسیج در این دانشگاه بود.

به گزارش آنا، در حضور فرمانده سپاه شهرستان آمل، رئیس دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی این شهرستان از محورهای فعالیت بسیج است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی قدردانی شد.

در مراسم هفتگی بسیج که توسط سپاه و بسیج دانشجویی شهرستان آمل برگزار شد، تندیس و لوح افتخار به حامد برجسته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس واحد آیت الله آملی به عنوان دانشگاه اصلی اهدا شد. در فعالیت های بسیج

در این مراسم از سید علی زمانی معاون مهارت و کارآفرینی (معاونت سما) و علی اصغر بورانی مسئول بسیج دانشجویی دفتر آیت الله آملی با اهدای تندیس تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار آنا، با حمایت کانون بسیج دانش آموزی و با همکاری اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب تیم دوچرخه سواری این واحد دانشگاهی متشکل از دانشجویان، کارکنان و معلمان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مسیر 150 کیلومتری شهرستان میناب تا شهر سیبری و بالعکس را طی کردند.

با بسیج یک هفته ای در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

در کنار این برنامه ورزشی، رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینابه با تبریک و یادآوری هفته بسیج، گفت: توجه به ارزش های نظام و انقلاب از وظایف بزرگ دینی است. ایران و ورزش باید پایبندی فرهنگی داشته باشد.»

محمد ذاکری افزود: ترویج فرهنگ اسلامی و برافراشته نگه داشتن پرچم کشور از مهمترین برنامه هایی است که باید با حضور جوانان انقلابی در رشته های مختلف ورزشی در دانشگاه نهادینه و راه اندازی شود.

به گزارش آنا تربت حیدریه به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه نشستی با یاد و خاطره رزمندگان بسیجی، بسیج اعضای شورا، معلمان، بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان این واحد دانشگاهی و جمعی از مسئولان استانی و مردم با ایثارگر و فاصله اجتماعی از شهرستان در مقابل انقلابیون شهرستان برگزار شد. . و دستورالعمل های بهداشتی در مسجد شهر.

با بسیج یک هفته ای در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

محمد رستگار و علی اکبر میرزابیگی از رزمندگان و یادگاران دوران دفاع مقدس در جمع حاضران به بیان خاطره دوران دفاع مقدس پرداختند.

به گزارش آنا، برنامه پیاده روی و یاد و خاطره هفته بسیج با همکاری معلمان و کارکنان بسیج، شاهدان و مسائل ایثارگرانه و با حضور کارکنان و معلمان. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر همراه با مراسم یادبود بود.

محمود دهقانی اشکذری رئیس بسیج اساتید و مسئول واحد اشکذر نیز از یادگاران هشت ساله دفاع مقدس است که با گرامیداشت هفته بسیج به بیان تاریخچه تشکیل بسیج در اشکذر و اشکذر پرداخت. . تغییرات در تشکیل اولین پایگاه بسیج مردمی در این شهر.بیشتر نیروها به جبهه مرتبط با عملیات کربلای 5 اعزام شدند.جایی که تعداد زیادی از رزمندگان به شهادت رسیدند.

در پایان این مراسم به بیان خاطراتی از شهدای مسئول بسیج کارکنان و سایر همکاران پرداخت. شهرستان اشکذر 305 شهید در دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

به گزارش خبرنگار هفته بسیج، همایش بزرگ کارگران پیاده و معلمان آنا شیراز. دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز جشن گرفت.

با بسیج یک هفته ای در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

شرکت کنندگان با شروع از ساختمان سردار سلیمانی و پایان بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با شهدای سرافراز دفاع مقدس و پایگاهی که برای حفظ امنیت و امنیت جان خود را فدا کردند تجدید میثاق کردند. پاكدامني ايران اسلامي شهدا و ايثارگران بر مسير راه پربركت و پربركت بسيج در پيروي از ولايت امر مسلمين در راه حفظ آرمان هاي ايران و اسلام تاكيد كردند. در پایان به شرکت کنندگان در قرعه کشی جوایزی اهدا خواهد شد.

هفته بسیج در کرسی ترویجی، روش های تربیتی اهل بیت علیهم السلام از دیدگاه قرآن و روان شناسی مورد بررسی قرار گرفت. این کرسی ارتقاء توسط حجت الاسلام داوود خوش باور، رئیس هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان و ابوالفضل فتحی زنجانی از اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان ارائه شد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ریاست زینب عصمتی کرج بر عهده استاد دانشگاه آزاد اسلامی بود.

وی در این کرسی علاوه بر بیان چهار نظریه تربیتی روانشناسان در زمینه تربیت کودک شامل روش های مقتدرانه، ساده، غیرمسئولانه و مقتدرانه، با بررسی آیات و روایات درباره شیوه های تربیتی اهل بیت به تبیین و نقد این نظریه ها پرداخت. -بیت (علیه السلام).

بسیج در هفته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور کارکنان و اساتید دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی مسابقات دارت در قسمت خواهران برگزار شد. نسیم یداللهی، شعله غفاری و فریبا آقایی از اول تا سوم و در بخش مردان؛ بهترین نفرات محمدرضا گلپور، حسین سواد کوهی و مهدی رحیمی نیا بودند.
در پایان جوایز از نفر اول تا سوم توزیع شد.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا