اخبار استانی

یک پاتوق مصرف مواد مخدر و خانه فساد در اندیمشک برچیده شدیک پاتوق مواد مخدر در اندیمشک و یک خانه فساد تخریب شد

شهردار اندیمشک از اجرای چهل و دومین طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی یکی از محله های این شهر از لوث مرگ دست فروشان شهر خبر داد.


به گفته این روزنامه نگار برن از اندیمشک به گزارش پلیس، سرهنگ جواد مراونه با اشاره به اجرای چهل و دومین طرح توسعه اجتماعی اندیمش در این شهرستان گفت: جام مواد جنگی مواد مخدر شورای شهر در یک عملیات منسجم و حساب شده در بازرسی از یک فروشگاه پس از هماهنگی قضایی به وزن یک کیلوگرم و چندین 650 گرم رسید. مواد مخدر در این زمینه با یک فروشنده حرفه ای آشنا شوید مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

وی گفت: در ادامه این طرح با حضور پلیس محلی و پشتیبانی عملیاتی سایر یگان های انتظامی، ضمن تخلیه و پاکسازی، یک پاتوق مواد مخدر که منجر به فساد نیز شد، شناسایی شد. همکاری شهر ورودی آن با ساخت دیوار چینی کاملاً مسدود و شاخه های آن بریده و جمع شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمش در پایان با بیان اینکه این عملیات موجب شادی و نشاط شهروندان شده است، افزود: خط قرمز ما قطع شده است. امنیت و آرامش شهروندان هستند و اجرای طرح های تامین اجتماعی با تمام قوا برای برقراری امنیت ادامه دارد./انتهای پیام

بیشتر بخوانید:

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا