اخبار استانی

۳۰ پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری آنا از استان مشهد، محسن مرادی، خراسان رضوی و مشهد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم تجلیل می کنند. محققان ارشد دانشگاه اسلامی مشهد مشهد با تبریک هفته وحدت و ولادت به پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) با تاکید بر اینکه کار پژوهشی زمان بر و طاقت فرسا است، گفت: همه عرصه ها باید کار پژوهشی دانشگاه را تسهیل کنند. اهداف تحقیقاتی آن


بیشتر بخوانید:

تجلیل از یزد آزاد، پژوهشگر ارشد دانشگاه اسلامی


وی تلاش، تعهد و تعهد مردم به سازمان و جامعه را از نیازهای کار پژوهشی دانست و گفت: نباید صرفاً درآمدزایی برای کارهای پژوهشی باشد. بلکه مهم این است که تحقیقات مشکلی را در جامعه با توجه به حل مشکلات حل کنند.

به 30 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد جوایزی اهدا شد

خراسان رضوی ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ادامه داد: البته دانشگاه به دلیل نقشش نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت نیست ، بنابراین می تواند در سایه ایجاد نقش ، درآمد غیر شهروندی را برای دانشگاه به ارمغان آورد. اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره».

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد همچنین گزارشی از مهمترین فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه طی یک سال گذشته ارائه کرد و توضیح داد که 20 عنوان کتاب در زمینه خدمات پژوهشی ارائه شده است که از این تعداد ، تعداد کتابها ارائه شده است. پنج جلد منتشر شده است.

سعید خیاط مقدم اعلام کرده است که مجوز انتشار دانشگاه را پس می گیرد و اظهار داشت که از 456 واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد مشهد یکی از 12 واحدی است که مجوز انتشار دریافت کرده اند.

به 30 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد جوایزی اهدا شد

مرکز رشد شعبه مشهد در بین بیش از 130 مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب نقطه رشد و مراکز تحقیقاتی شده است و ادامه داد: غرفه شعبه مشهد همچنین برنده نمایشگاه تحقیقات و فناوری استان رضوی در خراسان شد. به

اخذ مجوز اولین مرکز اسناد، افتخاری و کتابخانه کشور در شعبه مشهد

معاون تحقیقات و فناوری واحد مشهد، مرکز فناوری های هوشمند و سلامت را به عنوان افتخاری واحد مشهد نام برد و با بیان اینکه در حوزه آزمایشگاهی، آزمایشگاه شیمی آکرودیت رازی مجوز فعالیت از مرکز تایید ایرانیان دریافت کرد، اظهار داشت: در این راستا، آزمایشگاه شیمی آکرودیت رازی مجوز فعالیت دارد.

خیاط مقدم تاکید کرد که مجله زمین شناسی مشهد بالاترین و مشهورترین مجله زمین شناسی کشور است.

به 30 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد جوایزی اهدا شد

وی از دریافت اولین مرکز اسناد کشور ، مجوز و مجوز کتابخانه در شعبه مشهد خبر داد و اظهار داشت که این مرکز به زودی در شعبه مشهد تأسیس می شود.

معاون تحقیقات و فناوری دفتر مشهد از قرارداد پروژه های مختلف غیر دانشگاهی از طریق دفتر روابط صنعتی خبر داد و توضیح داد: آب ، فاضلاب و …

در پایان این مراسم از 30 پژوهشگر و پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

به گزارش آنا ، مراسم تجلیل از بازرسان اصلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با حضور رئیس و معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد رضوی در خراسان رضوی برگزار شد. برای تیمی از تحقیقات و فناوری مشهد و محققان ارشد.

به 30 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد جوایزی اهدا شد

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا