اخبار استانی

۴۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان بستری هستند

به گزارش خبر شبکه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد از دیروز تا امروز 17 آذرماه 152 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب در اصفهان شناسایی شدند که 89 نفر از آنها بستری شده اند.

در حال حاضر 465 بیمار مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 91 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه مراقبت شده‌اند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 118 نفر از بیماران مبتلا به عروق ویروس کرونا بهبود یافته از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

تعداد فوتی های ناشی از بیماری عروق ویروس کرونا قلب با احتساب مرگ های نهایی و مشکوک در 24 ساعت گذشته 8 نفر بوده است.

همچنین بر اساس اعلام این سازمان، از زمان شروع همه‌گیری تاج، یک میلیون و 257 هزار و 773 بیمار خاص و مشکوک به بیماری‌های عروق ویروس کرونا قلب به مراکز درمانی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 427 هزار و 179 نفر مبتلا به بیماری‌های عروق ویروس کرونا خاص هستند.

از ابتدای همه‌گیری تاکنون 17 هزار و 119 بیمار مشکوک و دائمی به بیماری‌های عروق ویروس کرونا قلب در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده‌اند و 124 هزار و 590 بیمار عروق ویروس کرونا نیز از مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهبود یافته‌اند. مرخص شده است.

48

دکمه بازگشت به بالا