عمومی

۴ حمله سگ به مردم در یک هفته اخیر با یک جانباخته و ۴ مصدوم/ سگ ها وحشی تر از گذشته شده اند؟

به رابوتی اخبار استانی اخبار استانی; مدتی است که اخباری مبنی بر کشته و زخمی شدن افراد بر اثر کمپین سگ های ولگرد می بینیم. در هفته گذشته 4 نفر مورد حمله سگ ها قرار گرفتند و 4 نفر دیگر مجروح شدند. به نظر می رسد راسید زمان کیں کیک ها ها ها ها ها ها ها کیں

یکی از این کمپین ها به حمله مرتبط بود و یک سگ از خودش محافظت می کرد. باقر صدیقی بخشدار ثارالله نیشابور گفت: این حادثه زمانی رخ داد که یکی از باغداران روستای چیکان به همراه همسرش سگ نگهبان خود را به باغ می برد و به درخت می بندد. شکر و رها نمی کند.

3528314

وی ادامه داد: همسر مرد هر چه تلاش می کند کاری از دستش بر نمی آید و سگ عصبانی پیرمرد را خفه می کند و همسرش را مجروح می کند و در نهایت یکی از اهالی که صدای فریاد را می شنود برای کمک وارد می شود اما سگ. از مراسم تشییع جنازه پیرمرد دور نمی شود.

سروولایت با باین کے جنازه پیرمرد به سردخانه شهر کککنه شد، عرض المزيد: بهسدار سرولايت با بيا نھيں بخش جانازا پیرمرد به سردخانه شهر کیکنه منتشر شد:

یک نفر دیگر از این کمپین ها با این حمله مرتبط بود و آن شهروند کشور بود. به گزارش حسن خیر خو رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند تهران مبنی بر حمله یک سگ ولگرد به یک شهروند که منجر به آسیب دیدگی و سوراخ شدن جمجمه و خونریزی شدید از ناحیه گلو شد. , از شهروندان خواسته شده است برای پیشگیری از هاری و واکسیناسیون تمامی موارد حیوان گزیدگی اقدامات لازم را انجام دهند.

217761

عجیب ترین تصادف مربوط به حمله اورژانس تهران به سگ بود. در همین رابطه یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس کیشور که روز شنبه 19 اسفندماه حوالی ساعت 1:29 بامداد با اعلام عدم پاسخگویی یکی از شهروندان به اورژانس 115 تهران گفت: تکنسین های اورژانس. بلافاصله به محل حادثه در سعادت آباد اعزام شدند.

او اضافه کرد : ‌

صالح طبری ادامه داد: زمانی که بیمار روی زمین در حال سرویس دهی است، ناگهان بیمار با پرسنل مرکز درگیری لفظی پیدا می کند که درب خروجی طبقه را قفل می کنند و ناگهان سگ ها را تشویق به حمله به تکنسین ها می کند و باعث آسیب به تکنسین ها می شود. نیروهای اورژانس تهران موفق به فرار از نبرد شدند.

ساله تبری کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد: هم ایکنون تکنسین دیکی دیه تحت میکیں میں است و دانہ ہے ہے ہے ہے ہے ہے کے ہے

15384980_298

حادثه چهارم نیز مربوط به حمله سگ مربوط به مغازه ای بود که کودکی از آنجا عبور می کرد. این حادثه در منطقه هفت حوض تهران رخ داد. گروهبان نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در خصوص این حادثه گفت: یک واحد باطری ساز در محله هفتوز تهران در پی سگ متعلق به مدیر این یگان به یک کودکی پیاده و مجروح شد.

وی افزود: یکی از شهروندان تهرانی در تماس با سامانه 110 اعلام کرد که همسر و فرزندش قصد خرید دارند، در حین قدم زدن در حوالی محل سکونتشان در هفتود، سگ یکی از واحدهای باتری سازی به کودک خردسال حمله و او را مجروح کرد. پارگ אז זאנו ו סק פאי וי שדה אסט.

σγ+ولگارد

معاون نظارت بر اماکن عمومی امنیت عمومی شهر تهران تاکید کرد: بر اساس این تماس تلفنی، ماموران کلانتری 127 و ماموران کلانتری 127 در محل حضور یافتند و پس از تحقیقات و بررسی سلامت، با هماهنگی قضایی، ماموران یک گروه و یک نفر را دستگیر کردند. उन प व जैड़ी प व व؟

سوال اساسی این است که تا چه زمانی باید هزینه های نگهداری سگ های خانگی به افراد پرداخت شود؟ চার্য কায়া অশিক্যা দ্র্য বারি ন্র্ چرا قوانین مربوط به حیوانات اهلی تصویب نمی شود و یا قوانین قدیمی و لغو شده اصلاح نمی شود؟

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا