اخبار استانی

۵ فوتی و ۲ مصدوم درپی ۲ حادثه تصادف در قزوین 

اخبار استانی/ قزوین شب گذشته در بهمن ماه 1400 2 در دو تصادف جاده ای در قزوین دو نفر مجروح و پنج نفر کشته شدند.

به گزارش اخبار استانی، روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قزوین، شب گذشته یکم بهمن ماه 1400، مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی قزوین در تماس با قزوین-تهران خبر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید را اعلام کرد. روبروی پمپ بنزین وحدت بلافاصله پس از این تماس آمبولانس های پایگاه زیباشهر و عوارضی 2 به محل حادثه اعزام شدند.

بر اساس این خبر، دو مجروح رجایی قزوینی در این حادثه پس از انجام اقدامات درمانی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت های پزشکی برای ادامه درمان به محل حادثه منتقل شدند.

متاسفانه طول این تصادف 3 فوتی بود. قربانیان این حادثه یک زن 40 ساله، یک مرد 40 ساله و یک کودک شش ماهه بودند که بر اثر شدت تصادف و جراحات وارده فوت کردند. و اجساد آنها به پلیس تحویل داده شد.

در تماس دیگری با مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی استان قزوین، واژگونی یک دستگاه سمند در محور قزوین – رشت پس از تونل بزرگ گزارش شد که بلافاصله آمبولانس های پایگاه های کوهن و آقابابا به محل حادثه اعزام شدند.

در این تصادف دو نفر مجروح شدند که متأسفانه یک مرد 59 ساله و یک مرد 37 ساله به دلیل شدت تصادف و جراحات وارده در صحنه فوت کردند و اجساد آنها به پلیس آگاهی تحویل داده شد. . حاضر در صحنه

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا