اخبار استانی

۹ دی پیام‌آور بصیرت، مقاومت و حضور در صحنه‌های انقلاب است

اخبار استانی/ یزد امام جمعه یزد گفت: 9 دی یکی از مهمترین روزهای تاریخ انقلاب و پیام آور بصیرت، مقاومت و حضور در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است.

آیت الله «محمدرضا ناصری» با گرامیداشت 18 دی گفت: 20 دی ماه باید این پیام ها را حفظ کنیم و سعی کنیم پیامدهای این رویداد مهم تاریخی را در جامعه حفظ کنیم.

وی گفت: امروز در شرایطی که جنگ روانی دشمن علیه اسلام و انقلاب تشدید شده و حرکت خباثت آمیزی برای تحریف مسائل، تحریف واقعیات و حوادث آغاز شده است، باید جامعه را از آسیب این تحریفات مصون داریم. “

ناصری ادامه داد: این تحریف ها باعث شده که برخی از مسیر فهم صحیح، سبک الهی، اندیشه و انقلاب و فهم اسلام دور شوند.

امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمن با بیان مسائل دور از واقعیت و دگرگونی یا تخریب افراد و شخصیت ها تلاش می کند مسیر انقلاب را منحرف کند، تاکید کرد: باید جامعه، نظام و انقلاب داشت. به جز همه این مسائل

وی به تشریح مفهوم و معنای بینش پرداخت و گفت: بصیرت به معنای آگاهی، اطلاع و دقت نسبت به اصل اسلام و دقت در بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.

ناصری با اشاره به وضعیت کنونی جامعه و تحرکات خباثت آمیز دشمن، تاکید کرد: اکنون تنها چیزی که نیاز است تبلیغ پیام 9 دی و پیام بصیرت، مقاومت و حضور 9 دی است.

امام جمعه یزد با اشاره به ترفندهای مختلف دشمن برای تحریف سیمای انقلاب و اسلام، افزود: یکی از این ترفندها ترفندهای رسانه ای است که از ابزار رسانه ای در اختیار دشمنان مانند انقلاب و اسلام استفاده می کنند. ” از مخفی کردن و پیشرفت کشور خود در سایه نظام اسلامی خودداری کنید.

وی تاکید کرد: همه باید در مقابل این ترفندها هوشیار باشیم و اطلاعات مورد نیاز مردم را در اختیار مردم قرار دهیم، اهداف دشمن را درک کرده و به مبانی ولایت و مبانی انقلاب پایبند باشیم.

به گزارش اخبار استانی و با اشاره به دفتر ستاد اقامه نماز جمعه یزد، ناصری بر تلاش برای حفظ پیام 9 دی در جامعه تاکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم دشمن سوء استفاده کند و شرایط را تضعیف کند. کشور انقلاب و به سوی هدف و آرمان خود. کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا