اخبار استانی

20 روز تعطیلی به ضرر پرسپولیس تمام شد/ گل‌محمدی قبل از بازی باید برای مشکلات برنامه ریزی می‌کرد

فنونی زاده در گفتگو با آنا:

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در برابر تراکتور کیلی بی‌برنامه شد و هیک کایه و حتبدی شد.

مرتضی فنی زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، درباره باخت پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: تراکتورسازی برای بردن این بازی آمده بود و آنها هم با برنامه بازی می کردند. آنها در خط دفاعی جمع شده بودند و فقط لبه ها باز مانده بودند تا شرایط برای پرسپولیس کمی سخت تر شود. پرسپولیس در این دیدار بازی بسیار بدی انجام داد، البته در مالکیت و گردش توپ عملکرد فوق العاده ای داشت اما این موارد به خودی خود به درد نمی خورد و به همین دلیل امتیازی به تیم نمی دهند.

پرسپولیس هیچ برنامه ای نداشت

وی افزود: تیم تراکتورسازی در نیمه اول هر دو موقعیت خوب بود، در نیمه دوم برنامه نیز نیروی انتظامی حاضر شد. این نتیجه اصلا برای پرسپولیس خوب نیست چون بازی های سخت تری در پیش داریم. هفته آینده با رقیب قدیمی خود بازی می کنیم. بازیکنان پرسپولیس باید آزادی بازی بدون حضور تماشاگر را تجربه کنند. حدود 20 تا 25 دقیقه تراکتورسازی با 10 بازیکن بازی کرد اما در عین حال پرسپولیس برنامه و برنامه ای نداشت، وقتی تیم حریف 10 نفره است باید تاکتیک عوض شود اما متاسفانه پرسپولیسی ها داشت. یک ضعف در این مورد

ترابی پیرهیه پنالتی زدن نهدی

فونونی زاده کرد: پرسپولیس یک شویشت کوب در پانالتی را از داد داد. در این بازی عملکرد خوبی نداشت و حتی روحیه خوبی هم نداشت. یک بازیکن اگر روحیه خوبی داشته باشد می تواند پنالتی را به گل تبدیل کند، معمولا مهاجمان و هافبک های دفاعی می توانند خیلی خوب پنالتی ها را بزنند. گل محمدی باید از بازی را ایپریزی را ایپریزی را ایپریزی را.

بازیکنان از نظر بدنی ضعیف بودند

وی تیکت کرد: متأسفانه 20 روز تعطیلات به تیم پرسپولیس از دست رفت. بازیکنان در این بازی از نظر بدنی ضعیف بودند و سخت دویدند. شرایط بازی تنگ شده و حالا هر یک از شش تیم بالای جدول از نظر امتیازی به جایگاه خود نزدیک شده اند. بازی با سیپاهان هم در اینده اینده است کیلی شرک و 6 امتیازی می شود. امیدوارم بازیکنان بعد از بازی شرایط بهتری داشته باشند.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا