اخبار استانی

73 سمن جوانان در استان قزوین فعالیت می کنند

به گزارش خبرگزاری برن قزوینتیک; سومین جلسه سازمان امور جوانان استان روز سه شنبه به ریاست شهید امامی استاندار قزوین در سالن جلسات قزوین برگزار شد.

عباس علایی مقدم در این نشست اظهار داشت: سال گذشته 4 جلسه داشتیم و امسال 2 جلسه توانستیم به اهداف تعیین شده توسط این ستاد و 5 کمیته تخصصی برسیم.

وی افزود: در شهرستان ها حدود 166 درصد از برنامه های مورد نیاز طی شش جلسه محقق شد.

image_2021_12_22-14_9_35_724_fJv

صدور 100 مجوز در هفته

مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین یادآور شد: در استان مجوز 100 هفته ای اعطا شده است که 85 هفته مجوز رسمی و حدود 35 هفته به صورت مستمر فعال است.

وی گفت: در حال حاضر 96 سیمان در استان به ثبت رسیده و تا پایان امسال 8 سیمان دیگر به این مجموعه اضافه می شود و از برنامه های پیش بینی شده جلوتر هستیم.

علایی مقدم یادآور شد: پس از دوران ولیعهد اکنون 73 سیمان فعال در استان داریم که 8 سیمان به این تعداد افزوده می شود و این ظرفیت می تواند در اجرای برنامه ها به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در دوران سلطنت، فعالان مختلفی که در زمینه تولید ماسک، ضدعفونی اماکن و موارد دیگر فعالیت داشتند، دست داشتند. اداره ورزش و جوانان ضمن اینکه فعالیت های خوبی از طریق کارگاه های تخصصی سمن انجام شده است.

image_2021_12_22-12_4_7_634_7oi

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین وی یادآور شد: در سال گذشته سه مجوز برای مراکز مشاوره و امسال سه مجوز دیگر صادر شد و تا پایان سال دو مجوز در مجموع 8 مرکز مشاوره فعال در حوزه جوانان صادر می شود. .

وی افزود: برگزاری دوره های ملی آموزشی برای مدیران، روانشناسان، مشاوران و مشاوران مراکز مشاوره دوره کشور و شبکه ملی سلامتی رویداد اجتماعی کشور در قزوین نیز برگزار شد و نتایج خوبی داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا