اقتصادی

یوتیوب برای آمریکایی‌ها گران شد

سرویس پخش ویدئویی یوتیوب گوگل، قیمت اشتراک ماهانه و سالانه سرویس پولی خود را در آمریکا برای نخستین بار از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۱۸، افزایش داد.

به گزارش اخبار استانی، یوتیوب اعلام کرد که اشتراک ماهانه “یوتیوب پریمیوم” با دو دلار افزایش، به ۱۳ دلار و ۹۹ سنت و اشتراک سالانه آن با ۲۰ دلار افزایش نسبت به قبل، به ۱۳۹ دلار و ۹۹ سنت می رسد.

مشترکانی که پنج سال پیش مشترک شدند از جمله افرادی که از طریق گوگل پلی، مشترک این سرویس شدند، سه ماه اشتراک با قیمت قبلی دریافت خواهند کرد.

یوتیوب در آوریل، ویژگیهای بیشتری برای کاربران سرویس اشتراکی خود معرفی کرد که شامل امکان میزبانی جلسات “گوگل میت” (Google Meet) برای مشاهده ویدئوها در این پلتفرم به اتفاق کاربران دیگر بود.

بر اساس گزارش رویترز، یوتیوب همچنین هزینه اشتراک سرویس “یوتیوب موزیک” در آمریکا را یک دلار افزایش داد و به ۱۰ دلار و ۹۹ سنت رساند. این اقدام پس از افزایش قیمت اشتراک توسط سرویسهای آمازون موزیک، اپل موزیک و تیدال انجام شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا