عمومی

انتخابات فرصتی برای تعیین سرنوشت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رسول شیخی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، عنوان کرد: مردم در ۱۱ روز حساس ۱۱ اسفند، ۸ تیر و ۱۵ تیر حضوری معنادار و بسیار آگاهانه داشتند.

وی افزود: مردم کردستان حضوری باشکوه داشتند که در مسیر سیاست نظام مبتنی بر دموکراسی و مردم سالاری نمودی عینی از مشارکت همراه با بصیرت در انتخابات داشتند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتخابات به مردم فرصت می‌دهد که سرنوشت خود و انتخاب حکومت خود را معنا ببخشند و تنها راه برای تعیین سرنوشت همین مسیر مشارکت است.

شیخی‌زاده گفت: مشارکت آحاد جامعه در همه اجتماعات به درستی انجام شده و کارگزاران و دولت‌مردان باید وظیفه خود در قبال مردم را عملی کنند.

وی بیان کرد: مردم پای کار نظام هستند و سیاست کشور مبتنی بر مردم سالاری است. نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: ملاک و معیارهای قدرت‌های جهان بر مبنای مشارکت مردم تعیین می‌شود و بحث مشارکت حداکثری دارای اهمیت است.

شیخی‌زاده افزود: درصد آرای بالا نفوذ و قدرت را بیشتر می‌کند و این اقتدار در عرصه بین‌المللی و داخلی با مشارکت مردم ممکن می‌شود.

وی یادآور شد: اقتدار نظام و سیاست ما بر مبنای مشارکت مردمی و مقبولیت همراه با احترام و عزت است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: این مشارکت منافع مردم را بیشتر می‌کند و در قدرت چانه‌زنی دولت مؤثر است. شیخی‌زاده گفت: جنس مطالبات و خواسته ما متفاوت است نسبت به سایر استان‌ها مشکلات ما معیشتی، اقتصادی و بیکاری است که با دست در دست هم نهادن و مشارکت بالا حل می‌شود پس حتماً مشارکت حداکثری باید باشد.

دکمه بازگشت به بالا