تحویل ۴۴ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری کرمانشاه در دولت سیزدهم

به گزارش خبرگزاری اخبار استانی کرمانشاه، نادر نوروزی اظهار کرد: مراسمی در سازمان حمل‌ونقل مسافر کرمانشاه با حضور نماینده معزز ولی‌فقیه در استان، معاون استاندار، اعضای شورای اسلامی کرمانشاه و کارکنان شهرداری کرمانشاه در راستای تعزیت و تکریم یاد و خاطره شهدای خدمت، حضرت آیت الله رئیسی و همراهان برگزار شد.

وی افزود: روزی که شهید آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری رأی آورد و پیروز شد نیز در همین مکان مراسم پیروزی ایشان برگزار و مراسم شهادت ایشان نیز در این محل برگزار شد.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: امید است ما هم بتوانیم رهرو راه شهدا باشیم و در راستای خدمت به شهروندان کرمانشاهی تلاش بیشتری داشته باشیم تا دینی که بر عهده داریم را ادا کنیم.

نوروزی اضافه کرد: قرارگاهی در دولت شهید آیت الله رئیسی در وزارت کشور تشکیل و ۲ هزار دستگاه اتوبوس برای حمل‌ونقل مسافر خریداری شد.

وی در پایان تشریح کرد: سهمیه کلان‌شهر کرمانشاه، ۱۸۰ دستگاه اتوبوس نو و مجهز بود که اکنون ۴۴ دستگاه از این اتوبوس‌ها تحویل داده شده و در ناوگان عمومی شهرداری کرمانشاه در حال خدمت‌رسانی به شهروندان در شهرک‌های حاشیه‌ای و اقماری است.

46

دکمه بازگشت به بالا