اقتصادی

تهرانی‌ها کم‌کاری بانک‌ها در ارائه تسهیلات را گزارش دهند

مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت مردم استان تهران، کم‌کاری بانک‌ها در ارائه تسهیلات را از طریق تلفن ۱۱۱ گزارش دهند.

به گزارش اخبار استانی، اسدالله تقی زاده در جمع خبرنگاران در خصوص عملکرد بانک‌های استان تهران جهت ارائه تسهیلات به شهروندان اظهار کرد: سامانه‌ای به طور متمرکز برای ثبت درخواست‌های وام ازدواج و مسکن وجود دارد که به واسطه آن درخواست شهروندان به بانک‌های عامل ارجاع داده می‌شود.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران با تاکید بر اینکه بانک‌ها موظف هستند درخواست شهروندان را در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهند گفت: در خواست ما از مردم این است که اگر شهروندان در بانکی جهت دریافت تسهیلات ثبت کردند اما درخواستشان بیش از یک ماه به طول انجامیده، مورد را از طریق تلفن ۱۱۱ اعلام کنند تا موارد را به طور ویژه پیگیری کنیم.

تقی زاده عنوان کرد: بخشی از عملکرد بانک‌ها به شرایط شهروندان در خواست کننده وام به لحاظ تأمین ضمانت‌ها و شرایط بر می‌گردد که بانک‌ها درخواست دارند شهروندان جهت اخذ وام با آمادگی کامل حضور یابند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا