جزئیات برپایی مهمانی کیلومتری غدیر در گرگان

اخبار استانی/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مهمانی کیلومتری غدیر، بزرگترین جشن اجتماعی و خانوادگی است که در ۱۴ شهرستان با برپایی بیش از ۶۴۰ موکب برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین شامگاه دوشنبه ۴ تیر در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید غدیر اظهار کرد: قرار است در روز عید غدیر، جشن بزرگ خیابانی را با عنوان مهمانی کیلومتری غدیر در همه شهرهای استان برگزار کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته در خیابان‌های اصلی شهرهای استان، موکب‌های مختلف با ارائه خدمات فرهنگی، پذیرایی، جهاد تبیین و غیره برپا می‌شود.

گرزین بیان کرد: مهمانی کیلومتری غدیر، بزرگترین جشن اجتماعی و خانوادگی است که در ۱۴ شهرستان با برپایی بیش از ۶۴۰ موکب برگزار می‌شود.

وی درباره برگزاری جشن بزرگ غدیر در شهر گرگان گفت: این مراسم از ۱۶ عصر تا ساعت ۲۳ در مسیر چهارراه میدان، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان شهید بهشتی تا سه راه بهارستان برگزار می‌شود.

وی گفت: این موکب‌ها در مسیری به طول ۱۶ کیلومتر در شهرهای مختلف استان برپا می‌شود و خدمات متنوعی را به مردم ارائه خواهد داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اطعام روز عید غدیر هم بیان کرد: در این روز بیش طبخ و توزیع بیش از ۳۵۰ هزار وعده غذای گرم در نظر گرفته شده که همه این اقدامات از سوی گروه‌های مردمی و هیئت‌های مذهبی انجام می‌شود.

وی از کسانی که به هر نحوی تمایل به مشارکت در اطعام و پذیرایی از مردم در جشن بزرگ عید سعید غدیر دارند خواست با شماره ۰۹۱۱۹۶۹۴۲۸۵ تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا