اقتصادی

حل مشکل اسناد ارزی ۳ کشتی دیگر در بندرامام/ آغاز تخلیه کشتی‌ها

اخبار استانی/خوزستان مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از حل مشکل اسناد ارزی ۳ کشتی حامل نهاده‌های دامی خبر داد و گفت: این کشتی‌ها در بندر امام پهلوگیری کرده و در حال تخلیه و بارگیری هستند.

حمید بدوی در گفت و گو با اخبار استانی، اظهار کرد: از حدود دو ماه گذشته ۷ کشتی حامل نهاده‌های دامی در لنگرگاه بندرامام خمینی به دلیل مشکلات اسناد ارزی امکان پهلوگیری، تخلیه و بارگیری نداشتند که در ۲۰ روز گذشته مشکل اسناد ارزی ۴ کشتی حل شد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام‌شده و تامین ارز موردنیاز، مشکلات اسناد ارزی مربوط به ۳ فروند کشتی دیگر نیز حل شد تا این کشتی‌ها نیز بتوانند پهلوگیری کنند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: این کشتی‌ها حامل نهاده‌های دامی ذرت و کنجاله هستند که اکنون در بندر امام پهلوگیری کرده و در حال تخلیه و بارگیری هستند.

بدوی ادامه داد: هر کدام از این ۳ کشتی به صورت میانگین حامل بیش از ۶۵ هزار تن انواع نهاده‌های دامی است که از سوی شرکت پشتیبانی امور دام خریداری و به منظور تامین نیاز کشور وارد شده‌اند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا