دستگیری زن و مردی که تاکسی‌های اینترنتی کرج را خفت می‌کردند

اخبار استانی/البرز فرمانده انتظامی البرز از دستگیری دو سارق حرفه‌ای با ۲۴ ‏فقره سرقت از رانندگان تاکسی اینترنتی در شهرستان کرج خبر داد. ‏

به گزارش اخبار استانی، سردار حمید هداوند روز شنبه ۱۶ تیرماه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از رانندگان تاکسی اینترنتی در شهرستان کرج، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری  ۳۱ کوی کارمندان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: سارقان با استفاده از شماره‌های افراد کارتن خواب و معتاد در سطح شهر درخواست تاکسی اینترنتی کرده و بعد از سوار شدن در ماشین اقدام به خفت گیری و سرقت وسایل رانندگان می کردند.

وی بیان داشت: با اقدامات تخصصی تیم تجسس کلانتری۳۱ کوی کارمندان در محل‌های وقوع سرقت، یک سارق و همدست خانمش شناسایی و  پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی البرز با بیان اینکه متهمان به ۲۴فقره سرقت از رانندگان تاکسی اینترنتی اعتراف و در این خصوص ۲۰ شاکی شناسایی شده‌اند گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار هداوند در پایان گفت: به کارگیری شیوه‌های علمی و روش‌های نوین در مقابله با جرایم و کشف جرایم از اولویت‌های پلیس هوشمند است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا