اقتصادی

دلایل فروش چندین برابری نفت در دولت سیزدهم

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با اقدامات صورت گرفته در دولت سیزدهم ما امروز چند برابر گذشته نفت فروخته و پول آن را نیز دریافت می کنیم.

هادی بیگی نژاد در گفت‌وگو با اخبار استانی، درباره وضعیت فروش نفت در دولت سیزدهم، بیان کرد: دولت فعلی برای فروش نفت چندین اقدام انجام داده است؛ در وهله اول وزارت نفت از نیروهایی استفاده کرد که این افراد واقعا معتقد به پیدا کردن روش های جدید با تکیه بر توان داخل بودند و این نیروها بودند که با قدرت وارد صحنه شدند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، در ادامه اظهار کرد: گام دوم این بود که دولت سیزدهم، آمریکا و چند کشور اروپایی را همه دنیا در نظر نگرفت و شروع به ارتباط‌گیری با نقاط مختلف دنیا کرد و شیوه های جدید فروش نفت را پیدا کرد. در نتیجه ما  امروز چند برابر گذشته نفت می فروشیم و پول آن را نیز دریافت می کنیم. این موضعی است که وزارت نفت با برقراری ارتباطات بین المللی پیرامون فروش نفت دنبال کرد و موفق شد و امروز همه ملت نیز نفع می برند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی تصریح کرد: رقمی که در بودجه امسال برای فروش نفت پیش بینی شده است نیز قابل تحقق است. بنده درباره پیش فرض ها نظری نمی دهم اما رقم اعتباری دیده شده در بودجه سال جاری برای فروش نفت تحقق پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا