رهاسازی آب از سد مارون برای نخیلات شادگان/ برق شهرستان پایدار نیست

اخبار استانی/خوزستان نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رهاسازی آب برای نخیلات و کشاورزی شهرستان، از ناپایداری برق در این شهرستان انتقاد کرد.

هاشم خنفری در گفت‌وگو با اخبار استانی، با اشاره به ناپایداری برق در شهرستان، اظهار کرد: با وجود فصل تابستان و گرمای خوزستان، اما برق شهرستان شادگان پایدار نیست و در همه روستاها مشکلات آب و برق داریم. وزارت نیرو، ملکف است رسیدگی و به این موضوع ورود کند. هرچند مکاتباتی با وزارت نیرو در این خصوص انجام شد اما شان مردم این نیست که برق ناپایدار داشته باشند و سختی بکشند.

وی افزود: قطعا شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، نتوانسته وظیفه خود را انجام دهد و ما بسیار ناراضی و گله‌مند هستیم. از شرکت توزیع برق نیز ناراضی هستیم و مشکلات مردم در این حوزه به هیچ عنوان حل نشده است.

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رهاسازی آب برای نخیلات و اراضی کشاورزی، عنوان کرد: خوشبختانه طی هفته گذشته، رهاسازی آب از سد مارون، منجر به خشنودی کشاورزان و نخل‌داران شده است. نخیلات از جهت تامین آب مشکلی ندارند و انتظار داریم رهاسازی آب ادامه داشته باشد.

خنفری بیان کرد: باید به دنبال راه کمکی برای تامین آب نخیلات و کشاورزی شادگان باشیم. انتقال آب از کارون به جراحی به مسافت 25 کیلومتر یکی از راه‌ها است که امیدواریم حق‌آبه پایدار کشاورزی از این طریق تامین شود.

انتهی پیام

دکمه بازگشت به بالا