اقتصادی

شهرستان دماوند همچنان در صدر اشتغالزایی استان تهران

اخبار استانی/تهران فرماندار شهرستان دماوند گفت: شهرستان دماوند با ثبت تحقق ۵۸ درصدی ، همچنان در صدر اشتغالزایی استان تهران قرار دارد.

رضا طاهرخانی ظهر شنبه ۲۱ مرداد ماه با بیان اینکه از سال گذشته تا کنون اقدامات موثری در جهت رفع کاهش بیکاری و اشتغالزایی در سطح شهرستان دماوند صورت گرفته خاطر نشان کرد: طبق گزارش سامانه رصد ، شهرستان دماوند در ایجاد و البته ثبت اشتغال، همچنان در رتبه نخست استان تهران قرار دارد.

وی با بیان اینکه سال گذشته هم شهرستان دماوند، رتبه نخست استان تهران را از آن خود کرد افزود: تعهد شهرستان دماوند در سال ۱۴۰۲، ایجاد ۴۷۱۵ شغل می باشد که تاکنون ۲۷۱۸ نفر ثبت شده اند.

طاهرخانی گفت: بازدیدهای مستمر از کارگاه های صنعتی کوچک و بزرگ و رفع موانع تولید و اشتغالزایی از برنامه های اصلی فرمانداری و ستاد رفع موانع تولید شهرستان است و تاکنون اقدامات مثبت و موثری در همین راستا انجام شده‌ است.

فرماندار شهرستان دماوند در پایان سخنان خود اظهار کرد: بعد از دماوند ، شهرستانهای بزرگ و پرجمعیت شهریار و ملارد در مکان دوم و سوم قرار دارند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا