نکونام:شاید اگر تیم دیگری بود می توانست ورزشگاه را تغییر دهد اما ما نتوانستیم

به روز رسانی

نکونام:شاید اگر تیم دیگری بود می توانست ورزشگاه را تغییر دهد اما ما نتوانستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شاید اگر تیم دیگری بود می توانست ورزشگاه را تغییر دهد اما ما نتوانستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جواد نکونام در نشست خبری قبل از بازی با پیکان اظهار کرد: آخرین کنفرانس لیگ است در یک فصل پر از اتفاقات عجیب و غریب. وقفه های زیادی در لیگ افتاد و فصل پرفشار و سختی بود.

وی ادامه داد: بازیکنان ما شرایط این بازی را درک کرده اند و امیدوارم با تمام توانشان وارد زمین شوند و به موفقیت برسند. با تیم خوبی بازی داریم که قابل احترام است اما ما به دنبال پیروزی هستیم و همه بازیکنان در این راستا تمرکز کرده اند تا به موفقیت برسیم. 

جواد نکونام ادامه داد: فقط در فوتبال ایران است که این اتفاق می افتد که در روز پایانی دو تیم در یک شهر بازی دارند اما ورزشگاه استاندارد ندارد. این از بی توجهی و برنامه ریزی اشتباهی است که ما ورزشگاه استاندارد نداریم. شاید روز اولی که این برنامه ریزی را انجام می دادند نمی دانستند چنین می شود. شاید اگر تیم دیگری بود می توانست ورزشگاه را تغییر دهد اما ما نتوانستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد این که درخواست شده است افراد و میهمانان حاضر در ورزشگاه را معرفی کنند گفت: دیروز به ما اطلاع دادند که باید کد ملی افرادی که می خواهند به ورزشگاه بیایند را معرفی کنیم. مگر در بازی تیم رقیب این کار را کردند؟ این اتفاق فقط در لیگ ایران رخ می دهد و در هیچ کجای دنیا چنین شرایطی نیست. 

وی در ادامه انتقاداتش به تیم رقیب گفت: اگر سال بعد تیم های بالای جدول به چهار تیم نیاز داشته باشند حتما اجازه را به آنها می دهند. تیم رقیب بالای یک میلیون دلار پول بازیکن داده است. شاید هم زمانی که ما صدر جدول بودیم اتفاقاتی می افتاد اما متوجه نمی شدیم اما الان که صدر نیستیم بیشتر متوجه می شویم. ما تلاش مان را کرده ایم و زحمت کشیده ایم. الان راضی هستیم که هم تلاش کرده ایم و جنگیده ایم.

نکونام ادامه داد: تا ثانیه پایانی بازی تلاش مان را می کنیم و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. بعد از این بازی تمرکزمان را برای فصل بعد می گذاریم و تلاش می کنیم تیم خوبی را آماده کنیم.

وی در مورد دیدار مس و پرسپولیس گفت: محرم نویدکیا را هم می شناسند. او کارنامه مشخصی دارد. مهم این است که ما بتوانیم به فکر بازی خودمان باشیم و به پیروزی برسیم. ما تا دو هفته قبل صدرنشین بودیم و زمانی که صدر را از دست دادیم دو – سه روز حالمان خوب نبود. وقتی در کورس فوتبالی شرکت می کنی نیاز به نیروهایی داری که بتوانی شرایط را تغییر دهی. ما تلاشمان را می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این که من قرارداد سه ساله با این تیم دارم گفت: از زمانی که مدیریت تغییر کرده ما جلسه داشتیم که فصل آینده چه کنیم. برنامه ریزی که صورت گرفته این است که بتوانیم بعد از بازی با پیکان بتوانیم قرارداد بازیکنانی که مد نظرمان هست را تمدید کنیم. من تمرکزم روی فوتبال است و خیلی به مسایل حاشیه ای توجه نمی کنم. 

وی ادامه داد: از روزی که تغییرات صورت گرفته ما تمرکزمان روی فوتبال است و زحمات را مالکان می کشند. ما آرامش داریم و تمرکزمان روی فوتبال است. در بازی با پیکان هم تا ثانیه آخر می جنگیم و توکل مان به خدا است. 

دکمه بازگشت به بالا