عمومی

هزینه ۱۸۵ میلیارد تومانی شهرداری برای ۲۱۰ پروژه

شهردار منطقه ۱۰ تهران خبر داد؛

هزینه ۱۸۵ میلیارد تومانی شهرداری برای  ۲۱۰ پروژه

اخ‌الصنایع گفت: امروز ۲۱۰ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی به همت شهرداری تهران افتتاح شد که برای آن‌ها ۱۸۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی اخ‌الصنایع شهردار منطقه ۱۰ در حاشیه آیین افتتاح بوستان شهدای خدمت و ۲۱۰ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۰ که امروز در یکصدوبیست‌وپنجمین پویش امید و افتخار برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای ۲۱۰ پروژه امروز ۱۸۵ میلیارد تومان هزینه شده است و علاوه بر این ۲۰۰ پروژه من شهردارم را تا پایان شهریور افتتاح خواهیم کرد.

وی افزود: در بحث ادامه پروژه یادگار امام (ره) مصوبه شورای تامین برای اجرای آن ابلاغ شد و تا کمتر از ۱۵ روز آینده اطلاع‌رسانی مسدودی مسیر یادگار را داریم که البته شبکه‌ها و دسترسی‌های جایگزین برای آن تعریف شده و پروژه به صورت سه شیفت اجرایی خواهد شد و سعی می‌کنیم در پایان این دوره از مدیریت شهری هم ادامه شاخه شرقی و هم شاخه غربی را در دو منطقه ۹ و ۱۰ به پایان برسانیم.

اخ‌الصنایع در خصوص بحث تعیین تکلیف مدیران سرای محلات نیز توضیح داد: در این موضوع پیگیر خواهیم بود که کار را از طریق مواردی که از طریق مجموعه شورای شهر ابلاغ می‌شود پیش ببریم و نگاه پیوند محلات، مساجد، مدارس و خانواده را خواهیم داشت. انتخاب مدیران محلات نیز توسط هیئت امنا انجام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا