عمومیکسب و کار استانها

فروش اقساطی خودرو کارکرده بدون پیش پرداخت

خرید خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت در کجا ممکن می باشد؟ آیا در این بازار پر تلاطم اقتصادی که ثبات قیمتی وجود ندارد، جایی هست به صورت اقساطی آن هم بدون گرفتن یک ریال پیش پرداخت خودرو بفروشد و تحویل مشتریان دهد؟ بله شما متقاضی خرید خودرو با مراجعه به سایت قسطی کلاب می توانید از شرایط خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت اطلاع پیدا کنید.

خودرو چیست؟

به طور کلی به تمام وسایلی که دارای منبع قدرت هستند، و به‌ خودی ‌خود می توانند، حرکت کنند، خودرو گفته می شود، به عبارتی دیگر معمولا خودرو به وسیله  متحرکی گفته می‌شود، که دارای حرکت بوده و با زمین در تماس می باشد، در نتیجه خودرو یک نوع وسیله موتوری چرخ‌ دار است، که اولین سازندگان، آن را به منظور جابه جایی افراد در جاده‌ ها طراحی کردند. پس خودرو با هدف راحتی و سرعت بخشیدن برای رفت و آمد های شهری و جاده ایی ساخته شده است

هم چنین انواع مختلف خودرو های سنگین هم برای حمل و نقل انواع بار به کار برده می شوند.در زندگی مدرن و پر مشغله امروزی در شهر های بزرگ و کوچک بدون داشتن خودرو نمی توان زندگی کرد، در حال حاضر اکثر خانواده حداقل یک خودرو و در بعضی خانواده ها چندین خودرو وجود دارد.

لذا با توجه به بازار پرمتقاضی این وسیله نقلیه، اگر شرایطی راحت تر برای خرید فراهم شود، و طرح های از دم قسط و اقساطی بدون پیش پرداخت در زمینه فروش خودرو نهادینه شود، مردم اقدام به خرید خواهند کرد، چون در حال حاضر قیمت بالای انواع خودرو دست قشر وسیعی از جامعه را برای خرید و یا تعویض بسته است.

قسطی کلاب در کنار فروش اقساطی بسیاری از محصولات، خرید خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت را هم بعنوان یک قسمت مستقل ایجاد کرده است، که هر مدل خودرویی که شما مد نظرتان باشد، را می توانید از قسطی کلاب بدون پیش پرداخت و کاملا اقساطی خرید نمایید، خرید خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت در قسطی کلاب بصورت کاملا قانونی و تحت قرار داد های معتبری صورت می گیرد، و شرایط واگذاری سند و تحویل خودرو به صورت تحویل فوری در مفاد قرار داد قید می گردد.

قسطی کلاب بستری را فراهم کرده است، که به صورت حرفه ایی وارد بازار فروش انواع مختلف خودرو شده است، و به صورت کاملا هوشمندانه و هم چنین منصفانه در ارائه خدمت رسانی هم در زمینه فروش اقساطی خودرو ها بدون ریالی پیش پرداخت و هم تامین قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو قدم بر می دارد، تا با حفظ مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان در زمینه کار آفرینی و کمک به اقتصاد کشور هم تاثیر گذار باشد، رضایت مشتریان قسطی کلاب ما را هر روز در جهت رسیدن به هدف های بزرگ تر مصمم تر می کنند.

خرید خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت در قسطی کلاب برای کلیه خودرو های داخلی و چینی امکان پذیر می باشد، شما با ورود به سایت قسطی کلاب عملا با یک نمایشگاه پر از ماشین مواجه می شوید، که حق انتخاب زیادی دارید، فقط با این تفاوت که در نمایشگاه ماشین باید پول خودرو را نقدا پرداخت کنید، اما قسطی کلاب شما را از پرداخت نقدی و هم چنین پیش پرداخت برای خودرو معاف کرده است، و خودرو را به صورت اقساطی بدون نیاز به پیش پرداخت به شما می فروشد و تحویل می دهد

شما در حین استفاده از خودروی خود قسط های ماهیانه آن را پرداخت می کنید. و هم چنین فروش اقساطی خودرو، شاه‌کلید خرید ماشین در یک بازار بی‌ثبات

فروش اقساطی خودرو در شرایط عدم ثبات اقتصادی و رشد تورم، مزایای بسیاری برای خریداران به همراه دارد. خرید اقساطی خودرو می‌تواند برای کسانی‌که پس‌انداز کافی برای خرید ماشین را ندارند و امکان دریافت وام خودرو از بانک‌ها و موسسات مالی برایشان میسر نیست، گزینه‌ای بسیار جذاب باشد. همچنین خرید خودرو اقساطی برای مالکان خودروها گزینه قابل‌توجهی به‌حساب می‌آید. چرا؟ به این دلیل که موجب می‌شود چنین افرادی بتوانند ماشین زیر پایشان را تبدیل به احسن کنند.

این تبدیل کردن وسیله نقلیه در شرایط فعلی بازار، معمولا توجه‌ها را به سمت طرح‌های فروش اقساطی خودرو کارکرده جلب می‌کند. حال اگر مواردی مانند عدم نیاز به ضامن و آغاز اقساط 3 ماه پس از پیش پرداخت را به این جذابیت ذاتی اضافه کنید، خرید قسطی ماشین به گزینه اصلی بسیاری از خریداران خودرو تبدیل خواهد شد.

چه مواردی امنیت معاملات فروش اقساطی خودرو را به خطر می‌اندازند؟

همان‌طور که اشاره شد؛ فروش اقساطی خودرو، در شرایط نابسامان اقتصادی که روزانه شاهد گران‌تر شدن خودرو و کاهش قدرت خرید مردم هستیم می‌تواند به افرادی که قصد خرید قسطی خودرو را دارند امکان رسیدن به ماشین دلخواهشان را بدهد. همان‌طور که می‌دانید در فرایند لیزینگ خودرو، خریدار مبلغ به توافق رسیده شده را به صورت قسطی به شرکت لیزینگ مورد نظر پرداخت می‌کند. از جمله مزایای خرید اقساطی خودرو می‌توان به تنوع در طرح خودروها و کوتاه بودن زمان واگذاری اشاره کرد.

اما در این راه باید به چه موارد مهمی توجه کرد تا امنیت خرید و فروش اقساطی خودرو به خطر نیفتد؟ مخصوصا زمانی‌که پای خرید اقساطی خودرو کارکرده وسط باشد؟ خرید اقساطی ماشین شاید به‌علت دلایلی که در ابتدا عنوان شد یک انتخاب پرسود به نظر برسد؛ اما با قاطعیت باید گفت اگر در گزینش شرکت ارائه‌دهنده لیزینگ دقت و وسواس لازم را به خرج ندهید، این امکان می‌تواند به یک معامله دوسرباخت تبدیل شود.

موارد زیر را می‌توان از جمله خطراتی دانست که امنیت خرید قسطی خودرو را تهدید می‌کنند:

  • عدم کارشناسی دقیق فنی و حقوقی خودروهای دست‌دوم و حتی صفرکیلومتر تحویلی
  • عدم سند زدن به نام خریدار تا پایان اقساط و نگه داشتن سند در رهن
  • انحلال شرکت‌های لیزینگ خودرو بدون اعتبار و دردسرهای حقوقی بعدی برای دریافت سند خودرو
  • محدودیت گزینه‌های موجود به خودروهای مورد نظر شرکت لیزینگ
  • عدم ضمانت سلامت و مغایرت پس از تحویل و فروش اقساطی خودرو
  • عدم انعطاف در تعیین تاریخ آغاز و تعداد اقساط

فروش اقساطی خودرو کارشناسی شده در همراه مکانیک

وام خودرو همراه مکانیک، خودروهایی را شامل می‌شود که از طرف این مجموعه کارشناسی‌ و مراحل خرید آن توسط کارشناسان همراه مکانیک طی شده باشد. بنابراین آن دسته از ماشین‌هایی مشمول خدمت خرید اقساطی خودرو خواهند شد که در نمایشگاه و اتوسنتر همراه مکانیک موجود باشند. تمام این خودروها توسط کارشناسان متخصص شرکت، بررسی و کارشناسی شده‌اند.

مزیت‌های هفتگانه خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک

پیش‌تر گفتیم اگرچه خرید قسطی ماشین در ذات خود جذابیت دارد، در عین حال پر است از انواع ریسک‌ها و خطرها. مخصوصا زمانی‌که پای فروش اقساطی خودرو دست دوم (کارکرده) در میان باشد. اما وقتی مزیت‌های زیر را به آن بیفزایید استفاده از وام خودرو همراه مکانیک به یک گزینه امن و به‌صرفه و حتی یک سرمایه‌گذاری تبدیل خواهد شد:

برای خرید اقساطی از همراه‌ مکانیک نیاز به هیچ ضامنی نخواهید داشت.

2- امروز بخرید، 3 ماه بعد قسط بدهید

شما می‌توانید تا 3 ماه پس از نهایی‌شدن خرید و واریز پیش پرداخت، واریز اقساط را آغاز کنید.

3- پیش پرداخت کمتر، ماشین بهتر

میزان پیش‌پرداخت درنظر گرفته شده به اندازه‌ای است که بتوانید با کم‌ترین پرداختی ممکن، خودروی دلخواهتان را خریداری کنید.

4- سند از لحظه اول به نام شما است

در طرح فروش اقساطی خودرو همراه ‌مکانیک، سند خودرو از همان لحظه اول به‌اصطلاح به نام خودتان زده می‌شود.

5- هم‌زمان با پیش پرداخت، خودرو را تحویل بگیرید

در طرح خرید اقساطی همراه مکانیک، تحویل خودرو فوری و هم‌زمان با واریز پیش‌پرداخت انجام می‌شود.

6- خیالتان بابت سلامت ماشین‌ راحت باشد

همراه ما باشید به‌طور کلی تا یک هفته پس از تحویل خودرو، کارشناسی آن را تضمین می‌کند و این ضمانت در طرح فروش اقساطی خودرو نیز پابرجا است.

7- فروش اقساطی خودرو کارکرده

در همراه مکانیک شما علاوه‌بر امکان خرید قسطی خودرو صفر، امکان خرید اقساطی خودرو کاکرده و دست دوم را نیز دارید.

با خرید اقساطی خودرو برنده باشید!

در اوضاعی که کشور با تورم اقتصادی روبه‌روست، دست‌کم طی کوتاه‌مدت شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو می‌تواند درنهایت حتی سرمایه خریداران را افزایش بدهد. می‌پرسید چگونه؟

کاملا روشن است وقتی قیمت‌ها ماه به ماه بالاتر می‌روند، با یک محاسبه‌ی ساده می‌توان دریافت که قیمت خودروی خریداری شده به‌صورت اقساطی با نرخ قطعی، تا پایان اقساط حتی از ترکیب قیمت آن حین خرید به‌علاوه سود وام فراتر خواهد رفت!

به‌این‌ترتیب می‌توان گفت اگر امروز خرید قسطی ماشین را مد نظر داشته باشید، طی یک بازه چندماهه نه‌تنها سودی که برای وام می‌پردازید پوشش داده می‌شود، بلکه با سود و افزایش ارزش ماشین‌تان- بخوانید سرمایه‌تان- مواجه خواهید شد.

پس در انتظار چه هستید؟ همین امروز در طرح فروش اقساطی خودرو همراه  شرکت کنید و از امکان خرید اقساطی خودرو صفر و کارکرده بهره‌مند شوید.

رضایت شما مشتریان، ما را به سمت ارائه خدمات بیشتر برای رفاه حال هموطنانمان سوق می دهد، پس عجله کنید و از طرح و شرایط استثنایی خودرو اقساطی بدون پیش پرداخت در قسطی کلاب بهره ببرید.

 

دکمه بازگشت به بالا