نحوه تعویض پنجره آلومینیومی با upvc

تعویض پنجره آلومینیوم با دوجداره یکی از بهترین راهکارها جهت بهینه‌سازی انرژی است. زیرا با تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره؛ هم ساختمانی زیبا خواهید داشت هم اینکه هیچ سر و صدا و گرد و غباری به داخل خانه راه پیدا نمی کند. ضمن اینکه در تابستان و زمستان انرژی گرمایشی و سرمایشی تلف نمی‌شود و همواره دمایی متعادل در داخل خانه حاکم خواهد بود.

اما نکته مهم اینجاست که آیا تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره خرابکاری ندارد؟ آیا به ساختمان آسیبی وارد نمی‌شود؟ چگونه پنجره‌های آلومینیومی خود را به دوجداره تبدیل کنیم؟ تمامی این سوالات را شرکت در قالب این مقاله به شما پاسخ خواهد داد. در ادامه همراه ما باشید.

تعویض پنجره آلومینیومی بدون هیچ خرابی

خیر، تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره هیچ خرابکاری ندارد البته اگر به دست اهل فن سپرده شود. در زمان تعویض پنجره‌های قدیمی منزل با پنجره دوجداره تسمه‌هایی که در داخل و خارج پنجره آلومینیومی وجود دارند با سنگ فرز، از بین می‌روند. پس از این مرحله تمام قاب پنجره آلومینیومی به راحتی از جا کنده می شود.

پس از اتمام این مرحله پنجره دوجداره چوبی یا پنجره دوجداره UPVC با پروفیل مخصوص که شکل آن مانند L است نصب می‌شود. زمانی که می‌خواهید پنجره دوجداره را خریداری کنید؛ حتما به یک سری نکات که ذکر می شود، توجه فرمایید. البته جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله خرید و مراجعه کنید.

چگونه تعویض پنجره های آلومینیومی با دوجداره را انجام دهیم؟

جهت تعویض پنجره های آلومینیومی با دوجداره، کافیست وارد سایت تک پنجره شوید. سپس درخواست تعویض پنجره دوجداره را بزنید، و اگر در کرج هستید به صفحه مراجعه کنید. پس از آن شماره همراه خود را باید واردکنید تا کارشناسان تک پنجره با شما تماس بگیرند. بعد از تماس آدرس منزل شما گرفته شده و متخصصین جهت اندازه‌گیری اعزام می‌شوند. همچنین برای به این صفحه مراجعه نمایید.

تعویض پنجره آلومینیوم بدون آسیب

برای تعویض پنجره بدون آسیب باید کار رو به یک حرفه ای سپرد تا بتواند یا تعویض پنجره کهنه با نو را به درستی انجام دهد، تک پنجره با سوابق کاری درخشان این را بدون نقص برای شما انجام خواهد داد. برای یافتن هزینه تعویض پنجره با تک پنجره ارتباط بگیرید.

1-جلوگیری از هدر رفت انرژی و کاهش هزینه قبوض

2-متنوع بودن یراق آلات؛ درب و پنجره

3-به کارگیری شیشه‌های دوجداره و سه جداره که به تنهایی مزایای بسیاری دارند

4-سبک بودن پنجره‌های دوجداره و کاهش بار ساختمان

5-مقاومت بالا و عدم تغییر رنگ در برابر پرتوهای ماوراء بنفش

6- مقاوم بودن پنجره های دوجداره در برابر باد و طوفان

7-جلوگیری از عبور سر و صدا و غبار

8-تنوع طرح و رنگ جهت داخل و خارج ساختمان

9-قابلیت تجزیه شدن و استفاده مجدد از پنجره‌های دوجداره

10-ماندگاری بیشتر رنگ دیوارها، پرده‌ها، مبل‌ها و فرش‌ها به دلیل شستشوی کمتر

دلایل تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره

تعویض پنجره‌های آلومینیومی قدیمی با دوجداره دلایل بسیاری دارد. از مهم ترین دلایل تعویض پنجره‌ها می‌توان به عایق نبودن پنجره‌های آلومینیومی اشاره کرد. فرسودگی در طول زمان، ظاهری نه‌چندان دلچسب و … از دیگر دلایل تعویض پنجره های آلومینیومی با دوجداره یا تعویض پنجره کهنه با نو هستند.

عایق نبودن پنجره های قدیمی

عمده‌ترین دلیل برای عایق نبودن پنجره‌های قدیمی فاصله بین پروفیل پنجره آلومینیومی می‌باشد. فاصله بین زهوار آلومینیومی و شیشه تک جداره هم دلیل دیگری برای عایق نبودن است. زیرا سرما و گرما از طریق درزهای موجود در پنجره‌های قدیمی وارد و خارج می‌شوند. علاوه برموارد یادشده رسانا بودن پنجره‌های آلومینیومی سبب هدررفت انرژی می‌شود. پیشنهاد میشود مقاله را مطالعه نمایید.

چگونگی تبدیل شدن پنجره قدیمی به پنجره دوجداره

تعویض پنجره های فرسوده در زمان بازسازی منزل، یکی از چالش‌های مهم است. عده‌ای از مردم اینچنین تصور می‌کنند که تعویض پنجره آلومینیومی به دوجداره؛ سبب تخریب دیوار، رنگ زدن مجدد، گچکاری و هزینه‌های بسیار ‌می‌شود. اما این تصور کاملاً اشتباه است و به هیچ عنوان نباید شما را در تصمیم گیری مردد کند. در ادامه با نحوه تعویض پنجره آشنا می شوید.

بلا استثنا در زمان تعویض پنجره‌های چوبی، آلومینیومی و آهنی باید لنگه‌های پنجره بیرون آورده شود. سپس زهوارهای آهنی یا آلومینیومی که پَرچ یا پیچ شده‌اند؛ توسط ابزاری مخصوص (پیچ گوشتی یا دلر شارژی) باز می‌گردند. بعد نوبت به درآوردن شیشه‌های تک جداره می‌رسد و پس از آن پروفیل‌ها با سنگ فرز استیل‌بر برش داده می‌شوند.

بعد از تمام شدن برشکاری، باید تمامی سطح قاب اصلی پنجره با دستمالی نم‌دار تمیز گردد. به‌گونه‌ای که هیچ گرد و غبار و کثیفی روی فریم پنجره باقی نماند. حال نوبت جایگذاری پروفیل L مانند است که بر روی قاب اصلی پنجره گذاشته می‌شود. جهت نصب پنجره نیاز به پیج‌ها و مته‌های مخصوص است که در فاصله 70 سانتی‌متری برش‌ها نصب شود.

لیبل‌هایی که روی پنجره دوجداره هستند باید کنده شوند تا بتوان آب‌بندی و درزبندی پنجره دوجداره را انجام داد. جهت آب‌بندی و درزبندی پنجره دوجداره از برای بیرون پنجره و از چسب ماستیک برای داخل پنجره استفاده می‌شود. سپس شیشه‌های دوجداره نصب می‌گردد. توجه داشته باشید که آب‌بندی پنجره‌های دوجداره، مهم‌ترین قسمت تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره است.

ابزارهای تعویض پنجره قدیمی آلومینیومی با دوجداره

نیاز به تعویض پنجره قدیمی آلومینیومی با دوجداره دارید؟ نمی‌دانید تعویض پنجره قدیمی آلومینیوم با دوجداره را به کی بسپارید؟ نمدانید تعویض پنجره آهنی با دوجداره را به کی بسپارید، کافیه با تک پنجره در ارتباط باشید. سوابق کاری فراوان رضایت مندی های مشتریان حاکی از کار خوب تک پنجره هست. در ادامه ابزارهای تعویض پنجره قدیمی آلمینیوم با دوجداره را به شما معرفی کردیم.

  1. چکش پلاستیکی (جهت ضربه زدن برای محکم کردن پنجره)
  2. پارو یا بالابر شیشه (جهت تنظیم کردن و فیکس کردن شیشه یا بازشو پنجره)
  3. زیر شیشه‌ای، شیت و اسپیسر شیشه (اسپیسر قطعه پلاستیکی کوچک و محکمی است که جهت رگلاژ پنجره استفاده می‌شود)
  4. مغار مخصوص (جهت بیرون آوردن زهوار به کمک چکش پلاستیکی)

چند نوع پروفیل برای تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره وجود دارد؟

به طور کلی 3 نوع پروفیل وجود دارد که برای استفاده می‌گردد.

1-پروفیل بازسازی یا بال پروازی حدود 2 تا 4.5 سانتی‌متر پهنا دارند. این بال‌ها فریم آهنی قدیمی را به خوبی می پوشاند و ظاهری شکیل به آن می‌دهد.

2-پروفیل بازشو پنجره یا سش فریم 2 سانتی‌متر پهنا داشته و برای پنجره‌هایی با فاصله‌ی کم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3-پروفیل وادار یا مولیون همانند سش فریم 2 سانتی‌متر پهنا دارد و بنا به درخواست کارفرما جهت باز شدن درب و پنجره به سمت بیرون استفاده می‌شود.

هزینه تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره

قیمت پنجره‌های دوجداره با توجه به نوع پروفیل و شرکت ساخته شده متفاوت می‌باشد. از این رو انتخاب نوع پنجره دوجداره با کیفیت می‌تواند تأثیر به سزایی در قیمت آن بگذارد. نکته جالب توجه اینجاست که شرکت تک پنجره مفتخر است با ارائه پنجره دوجداره قسطی، تمام پنجره خانه‌های هموطنان عزیز را عوض کند.

هزینه تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره  از شرکت ویستا بست حدود 1،700،000 تومان

هزینه تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره  از شرکت هافمن حدود 1،500،000 تومان

هزینه تعویض پنجره‌های آلومینیومی با دوجداره  از شرکت وین تک حدود 1،300،000 تومان

خدمات شرکت تک پنجره چگونه است؟

یکی از مهم ترین خدمات شرکت تک پنجره ارائه مشاوره رایگان و بازدید رایگان است. در کنار مشاوره تعویض پنجره آهنی با دوجداره و یا بازسازی پنجره قدیمی و…  هم از خدمات تک پنجره می باشد.
شما در هر زمان می‌توانید با کارشناسان شرکت تک پنجره در ارتباط باشید و سوالات خود درباره تعویض پنجره آلومینیومی با دوجداره، تعویض پنجره‌های قدیمی قیمت پنجره دوجداره یا بازسازی پنجره قدیمی و … را بپرسید.
ضمن اینکه خدمات دیگری همچون ریگلاژ درب و پنجره؛ تهیه و تولید پنجره‌های دوجداره از بهترین پروفیل‌های UPVC، نوسازی پنجره و … را ارائه می‌دهد.

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش شماره در دسترس شما خواهد بود. لازم به ذکر است که شرکت تک پنجره از محصولات 100 % ایرانی استفاده می‌کند.

پنجره‌های دوجداره با کیفیت ایرانی همچون شرکت ویستا بست، پنجره دوجداره هافمن و پنجره دوجداره وین‌تک از پروفیل‌های محبوب شرکت تک پنجره هستند که برای و به صفحات آن مراجعه کنید.

برای تعویض پنجره دوجداره با پنجره قدیمی باید چه اقدامی انجام داد؟

برای تعویض پنجره دوجداره با پنm.sheykhi

همانطور که در دیگر مقالات گروه صنعتی هلی پن گفته شد، از مهمترین امتیازاتی که گروه کاری هلی پن برخوردار می باشد علاوه بر تعویض پنجره قدیمی با دوجداره ، امکان تعویض در و پنجره آلومینیومی یا اهنی با upvc آن هم بدون کوچکترین تخریبی است. البته لازم به ذکر است که اگر ساختمان شما در حال نوسازی و یا تعمیر می باشد پیشنهاد ما برای تعویض در و پنجره آهنی این است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج شود تا پنجره استاندارد ساختمانی نصب شود.

همانطور که در دیگر مقالات گروه صنعتی هلی پن گفته شد، از مهمترین امتیازاتی که گروه کاری هلی پن برخوردار می باشد علاوه بر تعویض پنجره قدیمی با دوجداره ، امکان تعویض کردن در و پنجره آلومینیومی یا اهنی با upvc آن هم بدون کوچکترین تخریبی است. البته لازم به ذکر است که اگر ساختمان شما در حال نوسازی و یا تعمیر می باشد پیشنهاد ما برای تعویض دروپنجره آهنی این است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج شود تا پنجره استاندارد ساختمانی نصب شود.

در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم کار تعویض در و پنجره بدون خرابی و بنایی را انتخاب کنید تا از صرفه هزینه های اضافی نیز جلوگیری شود. برای انجام تعویض دروپنجره آلومینیومی و یا آهنی کافیست فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما و مشاوره گروه هلی پن برای پوشاندن فریم قبلی ساخته شده و به وسیله تعمیرکاران متخصص ما تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به بهترین نحو صورت گیرد.

 

دکمه بازگشت به بالا