عمومیکسب و کار استانها

چاپخانه چاپ و تولید جعبه بهداشتی شیرینی

 چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی (بهداشتی) یکی از مهم ترین عوامل فروش و بسته بندی در صنعت شیرینی پزی است. ناگفته نماند که تاثیر صنعت بسته بندی در فروش امری غیر قابل انکار است. از آنجایی که شیرینی یک محصول فله است و برای اینکه به دست مصرف کننده برسد باید درون بسته بندی بهداشتی قرار بگیرد نوع جنس مقوا به کار رفته در این نوع بسته بندی باید از مواد اولیه مرغوب و بازیافت نشده باشد. نوع مقوا به کار رفته باید نشان سیب سلامت از وازرت بهداشت را داشته باشد و با روکش های متالایز-پلی سوپر-پلی روزمه روی مقوا پوشش داده شود.

ابعاد جعبه های شیرینی

جعبه نیم کیلویی : ابعاد ۲۰ *۱۵ و با ارتفاع ۲/۷ سانتی متر

جعبه یک کیلویی : ابعاد ۲۳*۲۳ با ارتفاع ۵/۷ و ابعاد ۲۲*۲۷ با ارتفاع ۲/۷ سانتی متر

جعبه یک و نیم کیلویی : ابعاد ۲/۳۳*۲۳ در ارتفاع ۷/۷ سانتی متر

جعبه دو کیلویی : ابعاد ۵/۲۶*۵/۳۶ با ارتفاع ۷/۷ سانتی متر

جهت سفارش جعبه شیرینی یک کیلویی بهداشتی باید این موارد رعایت شود:

بهداشت : از آنجایی که محصول تولید شده شما یک محصول خوراکی وسوسه انگیز و در عین حال مرتیط با سلامت مردم است.باید حتما در سفارش جعبه خود برای جعبه شیرینی دقت بسیار زیادی را در نظر بگریید. همه تولید کنندگان محترم واقف هستند که جعبه شیرینی با کیفیت مناسب می تواند نقش بسیار بالایی در تازه نگه داشتن شیرینی داشته باشد. نکات مهم در تولید جعبه شیرینی طراحی درب جعبه شیرینی و تهیه زیره مناسب جعبه است.

در تهیه درب جعبه شیرینی باید توجه داشت که شما میتوانید دو انتخاب مقوایی پشت طوسی و مقوای ایندر برد را داشته باشید که ضمن بهداشتی بودن آن می توان با طراحی و ثبت برند خود یه جعبه شیرینی خاص را در دسترس داشت. زیره جعبه شیرینی که ارتباط موثر با بهداشت دارد باید فاقد هر گونه چاپ و از مواد دسته اول تولید کاغذ باشد. البته باید در نظر داشت که بیشتر این سایز ها در شکل های مربع به کار رفته و برای سفارش برای جعبه کیک میتوانید با سفارش جعبه گرد این کار را انجام بدهید. چاپ جعبه شیرینی و ارسال به تمام ( کرج، تهران، تبریز و اصفهان) شهر های کشور با تحویل فوری انجام میشود.

طراحی : بخش شیرین طراحی جعبه شیرینی یکی از نکات موثر در امر بازاریابی و فروش شما است. شما می توانید با تغیر مدل و سایز جعبه و تنوع ایجاد شده در طرح و رنگ جعبه مشتری را راغب کنید که می تواند برای سفارش خود از یکنواختی به دور باشد و همین امر باعث می شود که نام شیرینی فروشی شما در ذهن مخاطب ثبت شود. تنوع در رنگ درب جعبه می توان برند شنما را به صورتی جذاب نمایش دهد. نباید این را فراموش کرد که یک طراحی ساده و زیبا می تواند تاثیر بسیار بالایی در امر فروش و مشتری مداری شما داشته باشد.

مواردی مهم در چاپ جعبه شیرینی:

در چاپ جعبه شیرینی آنچه باید در ابتدای کار بدانید قطع، سایز و ابعاد مناسب برای جعبه شیرینی است. جعبه‌های شیرینی برای وزن‌های مختلف، در سایزهای متفاوتی چاپ می‌شوند. پس باید مشخص کنید شما برای قنادی خود نیاز به چه سایزهایی دارید.

نکته مهم دیگر در چاپ جعبه شیرینی، جنس ورق های مقوایی است که چاپ بر روی آن‌ها انجام می‌گیرد. استفاده از ورق‌های محکم و مناسب باعث می‌شود تا جعبه شیرینی شما بادوام و ماندگار باشد و مشتری رضایت بیشتری از شما داشته باشد. بهتر است یک لایه فویل هم برای لایه زیرین جعبه شیرینی استفاده شود تا شیرینی ماندگارتر و جعبه شما مقاوم‌تر گردد.

کیفیت رنگ‌ها و طرح‌ها در چاپ جعبه شیرینی از دیگر موارد مهمی است که باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

از آن نوع جعبه هایی است که برای مصارف گوناگون مثل :جعبه عطر، لوازم آرایشی، جعبه شکلات، جعبه سیگار، پاکت های شیر و آبمیوه و جعبه شیرینی به کار برده می شود. مقوای به کار رفته برای جعبه شیرینی از نوع مقوای پشت سفید  است و قیمت بالاتری نسبت به کاغذ های دیگری هم دارد که سختی یا نرمی آن با توجه به گرماژ به کار رفته می باشد. و در وزن های ۲۳۰،۲۸۰،۲۵۰ ،۳۰۰، ۳۵۰، ۴۰۰، ۵۰۰ گرمی تولید می شود. با توجه به اینکه در این نوع مقوا از مواد درجه یک کاغذ و شفافیت و قابلیت چاپ بالا و سختی و نرمی آن با توجه به گرماژ به کار رفته در صنعت شیرینی پزی مورد استفاده است. نوع دیگر مقوا به کار رفته است که در قسمت مغزی به لحاظ استحکام از مواد بازیافتی یا همان مقوا پشت طوسی استفاده شده و در لایه های رویی از پالت سفید استفاده شده است که هر چه این لایه زخمیم تر باشد مورد تایید تر است.

قیمت مقوای جعبه شیرینی

امروز بازار آشفته مقوا و کارتن به تولید کننده ها و جعبه سازی شیرینی فشار بسیار آورده است. قیمت مقوای جعبه شیرینی همیشه با نوسان بوده است و در سال ۱۴۰۰ بخاطر مشکلات برجام و تحریم ها در متغییر ترین حالت خودش است.مقوای جعبه شیرینی بخاطر ضخامت که دارد با جنس های استفاده شده در بقیه جعبه بسیار متفاوت بوده است و قیمت مقوای جعبه شیرینی به شکل دیگری قابل محاسبه است. قیمت زیره جعبه شیرینی قسمت ارزان تر آن است ولی خوب قسمت سنگین تر هم می باشد. قیمت زیره جعبه شیرینی در اوایل سال ۱۴۰۰ به قیمت ۲۲۰۰۰ هزار تومان هم رسیده است و باید منتظر بود ببنیم قیمت ها کی به ثبات می رسد.

شاید برای شما هم پیش امده باشد که از خودتون بپرسید جعبه شیرینی از کجا بخرم، خوب ما به شما تو خرید جعبه شیرینی کمک میکنیم. چاپو فروش عمده جعبه شیرینی را بیش از ۷ سال حرفه ای داره انجام میده و دیگه نیاز نیست نگران نرخ جعبه شیرینی بالا و بهداشتی بودن مقوای استفاده شده باشید ما با کمترین قیمت ممکن جعبه های شما رو تولید میکنیم و تمامی محصولات مان شامل ضمانت می باشد شما بعد از سفارش لیست قیمت جعبه شیرینی را دریافت میکنید و جعبه خود را با توجه به ابعاد مورد نظر خرید میکنید. یکی از دلایل اینکه توانستیم قیمت ارزان ارائه کنیم فروش عمده جعبه شیرینی در سطح کل کشور می باشد و به خود می بالیم که رضایت مشتریان خود را تاکنون توانستیم جلب کنیم.

فروش جعبه شیرینی آماده

بیشتر شیرینی فروشی های به خاطر زمان محدودی که در روز های عید و خاص دارن و بخاطر مشکل نداشتن جعبه شیرینی به اندازه ، تصمیم میگیرن که جعبه شیرینی آماده خریداری کنند و مشکل بسته بندی خود را بصورت موقت حل کنند. ما با فروش جعبه شیرینی آماده و چاپی کار برای شما راحت کرده ایم. برای خرید جعبه شیرینی های آماده با شماره تماس دفتر تماس بگیرید

زیره جعبه شیرینی مختلف هست ما از جنس های روکش صدفی، روکش سفید، طلایی و نقره ای استفاده میکنیم و بستگی به نوع سفارش درخواست مشتری تغییر میکند.

جنس استفاده شده برای درب جعبه شیرینی هم عموما مقوای پشت طوسی هست و در صورت درخواست مشتری میتوانیم از مقوای ایندربرد استفاده کنیم.

سایز های جعبه شیرینی ها موجود نیم کیلویی، یک کیلویی، چارک، یک کیلو نیم، دو کیلو و سه کیلو موجود است و جعبه کیک هم در چند سایز موجود است.

جعبه شیرینی بصورت کیلویی فروش میرد ولی بعضی ها دوست دارن بصورت تعدادی خرید کنند که ما تعداد مورد نظر را محاسبه میکنیم و به کیلو هزینه اعلام میکنیم.

دکمه بازگشت به بالا