عمومیکسب و کار استانها

بررسی کاربرد خرید جم کلش آف کلنز

راهنمای خرید جم بازی کلش آف کلنز : (clash of clans)

محتوای خبر نمایش

سلام کلشرها…! ! ! در این قسمت سعی داریم تا شما را با چگونگی راهنمای خرید جم کلش آف کلنز آشنا کنیم. خرید و فروش پک بازی و جم بازی clash of clans از اولین و کامل ترین مارکت اینترنتی ایران فروشگاه ونوم استور با پرداخت درون برنامه ای از طریق “پرداخت در بازی با کارت بانکی” :

نام: clash of clans

برای ios : آگوست 2012

برای اندروید : اکتبر 2013

سبک: MMO / Strategy

پلتفرم : موبایل (ios / android)

سازنده: SuperCell

ناشر: SuperCell

راهنمای خرید جم بازی کلش آف کلنز

یکی از هیجان انگیزترین امتیازهای فروشگاه جم ونوم استور، امکان خرید جم سریع، خرید الماس کلش آف کلنز، خرید بسته جم، خرید گلد بازی، پک بازی، سکه بازی و پول بازی های مختلف با قیمت بسیار مناسب است. ونوم استور در تلاش است که به شما کمک نماید، در سریع ترین زمان ممکن، ادامه بازی خود را دنبال کنید. لذت بخش ترین بخش یک خرید واحد پولی بازی این است که در سریع ترین زمان ممکن، بتوانید از واحد پولی استفاده نمایید و ادامه بازی را دنبال کنید.

ونوم استور با فروش جم بازی ارزان این امکان را فراهم نموده که بلافاصله پس از ثبت سفارش و پرداخت، سکه یا الماس مورد نیاز خود را فعال نموده و استفاده کنید. اگه تو اوج هیجان بازی هستید و برای ادامه مراحل بالاتر بازی به جم یا الماس نیاز دارید یا باید سکه و پول فعال کنید، نگران نباشید. ونوم استور بهترین کمک رسان شماست. می تونید به سکه و الماس بازی فری فایر، پابجی موبایل، ساکر استارز، هی دی، کلش آف کلنز، کلش رویال، کستل کلش و هر بازی دیگه ای دسترسی داشته باشید.

جم یا سنگ‌های قیمتی بازی clash of clans دقیقا چیست ؟ (GEM)

سنگ‌های قیمتی یا همان جم (GEM) ارز ممتاز موجود در بازی کلش آف کلنز است که برای خرید منابع، اقلام، تقویت پادگان و منابع و تایمر پرش در هر دو صفحه اصلی و دهکده استفاده می‌شود.

راهنمای خرید جم بازی کلش آف کلنز

1- سنگ‌های قابل خرج در بازی clash of clans.

• : Attack Boost

احتمالاً متداول ترین کاربرد آن برای تولید و تقویت ارتش است.

با استفاده از سنگ‌های قیمتی می‌توانید پادگان ها، Dark Barracks، Spell Factory، Dark Spell Factory Regeneration Heroes و Siege Workshop را تقویت کنید.

این کار را می‌توان با ضربه زدن روی ساختمان ها انجام داد، اما ناگفته نماند که این کار بیشتر در صفحه آموزش انجام می‌شود.

تقویت حمله به شما امکان حمله سریعتر را می‌دهد و در یک ساعت می‌توانید چندین بار حمله کنید.

این نکته را بدانید که تمام عمل Attack Boosts یک ساعت به طول می‌انجامد نه بیشتر.

• Boost Troop Training :(آموزش تقویت نیرو)

شما با تعداد 30 جواهر می‌توانید همه 4 پادگان‌ معمولی و 2 پادگان تاریک را همزمان تقویت کنید.با این کار سرعت تمرین‌ها 4 برابر خواهد شد و به یک ساعت تغییر خواهد کرد. شما دیگر نمی‌توانید هر پادگان را به‌طور جداگانه با 5 سنگ‌ قیمتی که در اختیار دارید تقویت کنید، باید همه آنها را با هم انجام دهید.

• Boost Spell Brewing :(تقویت طلسم دم کردن)

برای 10 سنگ قیمتی می‌توانید سرعت دمیدن کارخانه طلسم (SpellFactory) و کارخانه Dark Spell را تقویت کنید. با این کار سرعت دم کردن در این کارخانه 4 برابر خواهد شد و به یک ساعت افزایش می‌یابد.

• ساخت ماشین محاصره Boost Siege :

شما عزیزان برای بدست آوردن 30 سنگ‌ قیمتی می‌توانید کارگاه Siege را تقویت کنید، سرعت تکمیل ساختمان‌ها 4 برابر خواهد شد و به یک ساعت افزایش می‌یابد. از آنجا که یک کارگاه محاصره سطح 3 می‌تواند حداکثر 6 دستگاه محاصره را در خود جای دهد و با کمکهای مالی نیز می‌توان آنها را دریافت کرد. از این افزایش به راحتی می‌تواند پرش کرد (اسکیپ کرد) زیرا بسیار بعید است که شما از ماشین های Siege استفاده کنید.

• Boost Heroes Regeneration : (بازسازی بوست قهرمانان)

با هر 5 جواهر، مدت زمان تولد قهرمان را می‌توان تا 4 برابر کمتر کرده و به یک ساعت رسانید. این تنها تقویت آموزشی است که باید بصورت جداگانه انجام شود. با وجود 4 قهرمان موجود در بازی، هزینه کل تقویت آن 20 جواهر است.

• تقویت منابع: (Resource Boost)

سنگ‌های قیمتی می‌توانند برای افزایش تولید منابع مورد استفاده قرار گیرند.این تقویت را می‌توان در معادن طلایی، اکسیر جمع کننده و دریل اکسیر تیره استفاده کرد.

Boosting the Dark Elixir Drill در واقع یک قرارداد عادلانه است و معمولاً توسط بازیکنانی که علاقه مند به سریع Dark Elixir برای تکمیل قهرمانان هستند، انجام می‌شود. اگر قصد افزایش همه منابع خود را دارید، شاید خرید Resource Potion با پرداخت 115 سنگ‌ قیمتی یا 10 مدال لیگ می‌تواند معامله بهتری باشد.

• سازندگان : (BUILDERS)

شما می‌توانید حداکثر 5 سازنده را در خانه شما Village خریداری کنید. به جز اولی که رایگان است، سایر افراد باید با جواهرات خریداری شوند. این تاکنون مهمترین کاربرد Gems on the Game است.

ساخت و سازهای نهایی، تحقیق و آموزش : (FINISH CONSTRUCTIONS، RESEARCH AND TRAINING)

سنگ‌های قیمتی می‌توانند برای به پایان رساندن هرگونه ساخت و ساز، به روزرسانی یا تحقیقات آزمایشگاهی استفاده شوند و فوراً آموزش ارتش شما را به پایان برسانند.

• جایزه : (DONATIONS)

کمکهای مالی با استفاده از سنگ‌های قیمتی قابل انجام است. این معمولاً انجام نمی‌شود زیرا که خیلی خیلی گران است. با این حال، اگر Season Challenges Gold Pass را خریداری کنید، می‌توانید 1-Gem Donation Perk را باز کنید و سربازی را برای یک تخته سنگ اختصاص دهید. قطعا شما می‌دانید که این معامله خوبی است.

• منابع خریداری شده : (PURCHASE RESOURCES)

منابع را می‌توان به طور مستقیم با سنگ‌های قیمتی موجود در بازی کلش آف کلنز خریداری کرد. می‌توانید منابع را مستقیماً در فروشگاه خریداری کنید. اگر سعی کنید بدون نیاز به منابع مورد نیاز، یک به روزرسانی را شروع کنید، صفحه ای ظاهر می‌شود که آیا می‌خواهید منابع باقیمانده را خریداری کنید یا خیر.

• SHIELDS خریداری کنید :

شیلدهای اضافی را می‌توان با جواهرات خریداری کرد این در صورتی است که می‌خواهید پس از مدتی در بازی clash of clans استراحت کنید، که این سپرها معمولاً در Legend League مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما متداول ترین خرید، گسترش Village Guard است. شما می‌توانید 2 ساعت محافظت اضافی را با پرداخت 10 جواهر بخرید.

  • خرید slot WAR EXTRA WAR :

اگر می‌خواهید اسلات های اضافی بازی clash of clans داشته باشید، می‌توانید ویرایشگر طرح بندی موارد اضافی را خریداری کنید. می‌توانید در قسمت War Base به سمت راست بروید و 3 اسلات اضافی پیدا خواهید کرد.

• ویژگی های خریداری شده MAGIC :

وسایل جادویی را می‌توان با جواهرات موجود در معامله‌گر خریداری کرد. اینجاست که شما با استفاده از سنگ‌های قیمتی می‌توانید Potions و Book را به تعداد مورد نیاز خریداری کنید.

• BOWST CLOW TOWER BOUST AND VERSUS BRETLE BALL :

در Builder Base می‌توانید زمان انتظار را فعال کنید تا برج ساعت فعال شود. با تنها 3 حمله به ارزش غارت در این پایگاه، می‌توانید از تایمر نیز برای باز کردن 3 حمله جدید استفاده کنید.

2- کسب جواهرات رایگان.

روش های مختلفی برای کسب بسیاری از جواهرات رایگان در بازی کلش آف کلنز وجود دارد.

• دستاوردها :

باید این را بدانید که با تکمیل دستاوردها به تجربه و سنگ‌های قیمتی پاداش می‌دهد.

• بازی های CLAN کلش آف کلنز :

Clan Games می‌تواند جواهرات و وسایل جادویی را که می‌توان برای سنگ‌های قیمتی به فروش برساند، پاداش دهد. در صورت فروش همه‌ی موارد، معمولاً در هر رویداد حدود 400 سنگ قیمتی ارائه می‌شود.

• GEM Mine :

در Builder Base می‌توانید سنگ معدن سنگ‌های قیمتی ایجاد کنید. معدن سنگ قیمتی سطح 9 4.8 سنگ‌های قیمتی در روز تولید می‌کند، قطعاً ارزش ارتقاء را دارد.

• از بین بردن اهداف :

شما در بازی کلش آف کلنز می‌توانید با از بین بردن موانع موجود در خانه یا همان Village و Builder Base سنگ‌های رایگان به عنوان پاداش دریافت کنید. برای هر مانع می‌توانید 6 سنگ‌ قیمتی دریافت کنید.تعداد سنگ‌های قیمتی همیشه به صورت یک چرخه است. هر بار که به شما 25 جواهر پاداش می‌دهد، Gem Box مهم‌ترین مانع خواهد بود. به یاد داشته باشید که همیشه آن را از بین ببرید زیرا این تنها مانع مشخص است که تنها در صورت عدم وجود روستا، باعث تخم ریزی خواهد شد. شما هرگز 2 جعبه سنگ در همان زمان برای حذف ندارید.

• چالش های SEASON :

چالش های این فصل بازی clash of clans به طور مستقیم وسایل جادویی و حتی سنگ‌های قیمتی را به عنوان جایزه به شما می‌دهد. در صورت خرید پاس طلایی برای باز کردن قفل طلایی، کتاب، معجون و… سنگ‌های قیمتی بیشتری نیز نیاز دارید. قطعا می‌دانید که این یک معامله با قیمت 4،99 دلار است. البته که ما هم می‌دانیم این مبلغ با ارزش دلارهای امروزی زیاد است، پس می‌توانید با پرداخت هزینه کمتر از سایت ما خریدتون رو انجام بدید.

• فروش ویژگی های MAGIC :

از آنجا که شما کتاب ها و Potionها را به صورت رایگان و در Season Challenges، Clan Games، Trader و Events به عنوان پاداش می‌گیرید، می‌توانید با فروش آنها به جم‌های خودتون اضافه کنید.

• رویدادهای خاص :

در برگه Events (رویدادها) همیشه می‌توانید چالش ها / کارهای خاص را پیدا کنید که می‌توانند به سنگ‌های قیمتی، موارد جادویی و تجربه شما بی‌افزایند.

3- هزینه های جواهرات و پول را بطور معمول خرج کنید :

• سازندگان : (BUILDERS)

تا زمانی که همه 5 سازنده بازی کلش آف کلنز را باز نکرده اید، سنگ‌های خود را در هر چیز دیگری هزینه نکنید.این اولویت عالی شماست.

• چالش های SEASON :

بهترین مزیت هزینه بازی clash of clans، خرید مرتب Gold Pass برای فصل های چالش است. با قیمت 4.99 دلار یورو، از نظر محتوا بهترین ارزش را برای بازی ارائه می‌دهد، زیرا همیشه شامل بسیاری از کتاب ها و Potions است. این یک معامله بسیار بهتر از هر پیشنهاد ویژه دیگری است که در فروشگاه ظاهر می‌شود و همچنین یک پوست قهرمان به شما می‌دهد. شما می‌توانید جهت انجام خرید جم و دیگر ارزهای بازی کلش آف کلنز به سایت ما مراجعه کنید.

• معامله گر : (TRADER)

هنگامی‌که شما همه سازندگان را داشته باشید، بهترین راه برای خرج سنگ‌های قیمتی در موارد جادویی معامله گر است.شما می‌توانید Potions Training for 15 Gems و Book of Heroes را خریداری کنید، این معاملات خوبی است و کمکتان می‌کند. Runes و سایر کتابها نیز روی Trader نمایش داده می‌شوند، باید بدانید که در آن بیش از 1.000 سنگ‌ قیمتی وجود دارد. بنابراین این یک اتفاق و پیشنهاد عالی نیست، مگر اینکه شما واقعاً هزاران جواهر داشته باشید و برای حمله به منابع یک کلن دیگر، زمان کافی برای حمله به چند نفر را ندارید. معمولاً این کتابها به صورت رایگان در Clan Games یا در طلای فصل چالش های فصل طلایی به‌دست می‌آیند.

• ATTACK BOOST X POTION TRAINING

کل هزینه مورد نیاز برای افزایش سرعت آموزش حمله شما 90 جواهر است (البته اگر از افزایش کارگاه Siege Workshop استفاده کنید). اگر قصد دارید همه چیز را تسریع کنید، گزینه ارزانتری نیز وجود دارد، یعنی Training Potion.این معجون 25 سنگ قیمتی دارد و تمام موارد مربوط به حمله شما را تقویت می‌کند مانند :

سربازخانه، پادگان های تاریک، کارخانه طلسم، کارخانه طلسم تیره، بازسازی قهرمانان و کارگاه Siege.

لطفا توجه داشته باشید که در بازی clash of clans سرعت درخواست Clan Castle فقط و فقط ده دقیقه است و تحت تأثیر هیچ تقویتی یا معجونی قرار نخواهد گرفت، بنابراین شما می‌توانید تنها در یک ساعت 6 بار درخواست کنید، نه بیشتر.

دکمه بازگشت به بالا