عمومیکسب و کار استانها

چگونه در مناسبت های شاد و غمگین در کنار عزیزان مان باشیم؟

راهنمای خرید دسته گل برای مناسبت های مختلف

وقتی که برای خرید دسته گل به گل فروشی اصفهان می روید احتمالاً اولین سوالی که از شما پرسیده می شود این است که گل را برای چه مناسبتی می خواهید. خوشبختانه در اکثر موارد فروشنده به عنوان مشاور در کنار شماست تا راحت تر گزینه خود را انتخاب کنید. در خرید اینترنتی تاج گل در اصفهان هم اطلاعات کامل و کافی در اختیار شما قرار می گیرد و به شما گفته می شود که هر کدام از این محصولات برای چه مناسبت هایی مناسب هستند. حالا اگر شما به دنبال یک راهنمای خرید دسته گل برای مناسبت های مختلف و ارسال هدیه در اصفهان هستید، در ادامه به چند مورد رایج اشاره کرده ایم و دوست داریم که شما هم در انتهای مطلب پیشنهادات و نظرات خود را هم بنویسید.

خرید دسته گل خواستگاری

لحظه خواستگاری هم برای پسران و هم برای دختران اهمیت ویژه ای دارد و به همین دلیل سعی می کند که بهترین انتخاب های خود را به این محدوده زمانی اختصاص دهند. معمولاً در این مورد انتخاب گل هایی با رنگ شاد و با تزیینات رنگی می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. برای این افراد خرید دسته گل رز کلاسیک می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد. البته شما به هنگام سفارش گل این امکان را دارید که با توجه به سلیقه طرف مقابل و شرایط فرهنگی آنها تغییراتی به وجود بیاورید و از رنگهای ترکیبی هم کمک بگیرید.

دسته گل ترحیم و تسلیت

انتخاب دسته گل برای ترحیم و برای تسلیت، بیشتر برای آرامش و شریک شدن در غم طرف مقابل است. بنابراین انتخاب اکثر افراد از گل هایی با رنگ سفید و رنگ های ساده است و تا حد ممکن از رنگ های شاد مانند گل رز خودداری می کند. برای این افراد خرید سبد گل کلاسیک لیلیوم، خرید دسته گل آنتوریوم و خرید آلستر پیشنهادهای خوبی هستند. البته ممکن است برخی از افراد خرید گل مریم را هم در بین گزینه های خود قرار دهند که با توجه به خصوصیات ذاتی و رنگ گل می تواند انتخاب خوبی باشد.

دسته گل برای جشن تولد و تولد نوزاد

مراسم جشن تولد و هم تولد نوزاد در بیمارستان همراه با شادی و قدردانی است و به همین دلیل انتخاب های مفرح و شادی بخش به عنوان دسته گل یا جعبه گل پیشنهاد خوبی محسوب می شود. البته طبیعی است که انتخاب نهایی تحت تاثیر شرایط روحی طرف مقابل هم قرار دارد. اما خرید جعبه گل رز برای همسر به هنگام تولد نوزاد در بیمارستان و همچنین خرید سبد گل عاشقانه رز قرمز برای جشن تولد یکی از بهترین بهانه هایی است که می تواند رضایت طرف مقابل را جلب کند و به نوعی اهمیت فرد را نشان دهد.

دسته گل برای حضور در بیمارستان و ملاقات بیمار

حضور در بیمارستان و ملاقات بیمار بیشتر برای روحیه دادن است و توصیه می شود که به هنگام خرید گل به دنبال گزینه های شگفت انگیزی بروید که به روحیه طرف مقابل کمک کند. البته از آنجایی که قرار است این گروه در بیمارستان نگه داری شود باید شرایط بهداشتی را هم در نظر بگیرید و تا حد ممکن مواد آلرژی زا و حساسیت زا نداشته باشد. در این مورد خرید دسته گل آنتوریوم، خرید دسته گل لیلیوم و خرید گل ارکیده به اعتماد به نفس و بهبود روحیه طرف مقابل کمک می کند و از لحاظ بهداشتی هم برای بیمار و سایر افراد حاضر در بیمارستان مشکلی ایجاد نمی کند.

دسته گل برای خانه جدید یا شغل جدید

یکی دیگر از بهانه های ما برای خرید گل پیدا کردن شغل جدید یا انتقال به خانه جدید است. در هر دو حالت شما به فکر تبریک به خاطر شرایط جدید هستید و توصیه ما انتخاب گزینه های شاد و روحیه بخش است. به عنوان مثال شما برای انتقال به خانه جدید می توانید یک جعبه گل رز جاودان انتخاب کنید و تعداد گل آن را با توجه به شرایط طرف مقابل و سلیقه او انتخاب کنید. در مورد پیدا کردن شغل جدید هم استفاده از گل آنتوریوم و لیلیوم وهمچنین گل میخک می تواند انتخاب خوبی باشد. این گل ها نشان دهنده فرصت ها و رهبری جدید هستند واهمیت پیدا کردن شغل جدید را نشان می دهند.

مناسبت های مختلفی وجود دارد که شما احتمالاً بهترین گزینه خود را خرید گل می دانید. گاهی شما برای اولین قرار ملاقاتتان با یک فرد یا با کسی که عاشق او هستید به سراغ یک شاخه گل رز قرمز می روید که هم اهمیت فرد و منحصر به فرد بودن او را نشان دهید و هم شور و حال خودتان را به رخ بکشید. اما گاهی ممکن است شرایط خاصی به وجود بیاید و شما به دنبال نشان دادن ناراحتی و تسلیت هستید که در این صورت باید گزینه های ملایم تر را انتخاب کنید. در مطالب قبل هم گفتیم که انتخاب گل برای مراسم های مختلف باید بر مبنای عقاید مذهبی و فرهنگی باشد.

راهنمای خرید گل – لطفا در گلفروشی ها گم نشوید!

گلها مخلوقات بی نظیری هستند، وقتی به کسی گل هدیه می دهید روزش را خاطره انگیز کرده اید. هدیه کردن یک شاخه گل به عزیزانمان قلب های آنها را به ما نزدیک تر می کند، دشمنی ها را در این دنیای پر از آشوب از بین می برد و مهمتر از همه، لبخند به روی صورت ها می آورد. مقاله پیش رو یک مقاله خیلی حرفه ای و پیچیده نیست.

می خواهیم اندکی درباره نحوه خرید گل شما را راهنمایی کنیم. نمی دانم شده که برای خرید گل به یک گل فروشی مراجعه کنید اما ندانید از کجا شروع کنید؟ راهنمای خرید گل برای نسل جوانتر احتمالا کاربردی تر است، خیلی از ما نه اسم گل ها را به خوبی می شناسیم و نه می دانیم برای خرید دسته گل باید چه گل هایی را سفارش دهیم.

در این مقاله برای خرید گل توضیحات مختصری می دهیم و اندکی هم درباره خرید گل متناسب با شخصیت افراد برایتان خواهیم نوشت. برای یک گل فروشی اینترنتی شاید خیلی سخت تر از یک مغازه گل فروشی اعتبار و مشتری ایجاد شود. در گل باما نه فقط برای خرید آنلاین انواع گل و گیاه برای اهالی تهران و کرج بستر آنلاین مهیا شده، بلکه تلاش می کنیم بتوانیم در محیط وبلاگ مطالب آموزشی درباره نحوه انتخاب گل، نگهداری انواع گل و گیاه، و احیانا ارائه مطالبی به عنوان راهنمای کاربردی خرید گل گام برداریم.

راهنمای خرید گل برای اعضای خانواده – هوای داخلی خانه هایتان را فیلتر کنید!

برخی از گیاهان گلدار می توانند هوای اتاق را نیز فیلتر و تمیز کنند. بر اساس مطالعات انجام شده گل نیلوفر و گل ژربرا می توانند سموم مضر را از هوا خارج کنند. اگر کسی را دارید که داخل منزل سیگار یا قلیان می کشد، با خرید گل تازه و قرار دادن آن در گلدان آب می توانید هوا را از وجود دود پاک کنید. درست است که مردم گل ها را بخاطر زیبایی و یا رایحه معطر خریداری می کنند؛ اما کسی نمی تواند منکر فضای مثبتی بشود که با خرید گل در منزل ایجاد می شود.

با یک گلدان گل حال و هوای اطرافیانتان را عوض کنید

زندگی خیلی از ما از فقدان رنگ، رنج می برد. در این اوضاع اقتصادی شاید خیلی از ما موقع خرید گلدان برای خانه هایمان دودوتا چهارتا کرده باشیم، اما آنچه در نهایت ما را برای خرید گل مجاب کرده، تکیه کردن به زیبایی و حس آرامشی است که از دیدن گلدان بر روی میز به روح و روان ما وارد می شود. با قرار دادن گل ها در جایی که بتوانید همیشه آنها را ببینید، تغییر روحیه و حتی بهتر شدن ارتباط خود با دیگران را حس می کنید.

نتایج یک مطالعه در دانشگاه هاروارد نشان می دهد قرار دادن گل های تازه پیرامون منزل و جایی که روزانه چشم اعضای خانواده به آن بیفتد، احساس و همدلی افراد نسبت به هم را افزایش داده است. اگر احساس می کنید اتاق شما آهنربای انرژی های منفی است، یک دسته گل مریم و یا یک دسته گل نرگس را به دکور اتاقتان اضافه کنید. شاید معجزه شد.

در پیکره دکور اتاق یا منزلتان روح تازه بدمید!

خرید گلدان گل، ولو گلدان های نیم وجبی گاهی بیش از اضافه شدن لامپ های LED سقفی، منزلتان را از تاریکی در می آورد! گل ها و گیاهان بهترین راه برای ایجاد تغییر در طراحی فضای داخلی خانه های شما هستند. برای انتخاب نوع گل باید سراغ سلایق شخصی و سبک و سیاقی که می خواهید نهایتا به آن دست پیدا کنید، بروید. راهنمای خرید گل برای طراحی داخلی را فراموش نکنید. خارجی ها در این زمینه از ما جلوتر هستند، از وب سایت های آنها اطلاعات بدست آورید.

در حضور گل ها بهتر فکر می کنید

همه ما می دانیم که گل تازه برای افراد بیمار اثر روانشناختی مثبت دارد. با این حال، آیا می دانید که آنها بر بدن ما اثرات فیزیولوژیکی هم وارد می کنند؟ نتایج تحقیقات نشان می دهد، گل ها می توانند به بهبود فشار خون، کاهش احساس درد و اضطراب و همچنین به رفع خستگی کمک کنند. به این ترتیب یک سبد گل هدیه نه تنها برای هدیه دادن به دیگران، بلکه برای هدیه دادن به خودتان یک انتخاب خوب است.

    داشتن یک گلدان گل تازه در خانه به شما کمک می کند زمانی که دچار استرس شدید هستید، سریعتر به آرامش برسید. موضوعی که البته درباره داشتن حیوانات خانگی نظیر قناری و پرنده های آوازی هم گفته می شود.

گل مورد علاقه ی شما چه چیزی در موردتان می گوید؟ خرید گل و رازی که افشا می کنید

می دانید هر کسی یک گل ماه تولد دارد و درست مانند سنگ های تولد، هرکدام معنای خاص خود را دارند. برای شخصیت شناسی خرید گل و انتخاب درست گل هدیه باید فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار دهیم و به عنوان مثال پاسخ سوال هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، در ذهن داشته باشیم.

باید بدانیم طرف مقابل ما چه رنگی را دوست دارد؟ اگر هیچ ایده ای ندارید، به این فکر کنید که او اغلب چه رنگ هایی می پوشد؟ کیف، تلفن، کفش و یا حتی لپ تاپش چه رنگی دارد؟ توجه داشته باشید جواب این سوال بسیار ساده است فقط کافی ست کمی دقت کنید!

نکته دیگر اینکه باید به خاطر بیاوریم که او اساسا چگونه فردی است؟ عصبی، نرم خو و مهربان، هدف گرا و کاری، خجالتی، برون گرا، اهل شوخی و خنده، دمدمی مزاج، جدی و خلاصه هر صفتی که بتواند او را توصیف کند، می تواند در خرید گل هدیه برای او موثر باشد. به طور مثال گفته می شود گیاه کاکتوس برای افرادی که سریع به خشم می آیند، هدیه مناسبی است و انرژی منفی پیرامون او را کاهش می دهد.

    نکته آخر اینکه سعی کنید بدانید او نسبت به گل خاصی حساسیت دارد یا نه؟ تمام این موارد را کنار هم قرار دهید و سپس خلاقیت خود را به کار بیندازید. لزومی ندارد همیشه یک دسته گل یا باکس گل لاکچری نیاز شما را به خرید گل مرتفع کند. گاهی یک شمعدانی کوچک کارتان را راه می اندازد. راهنمای خرید گل دقیقا همینجا به کمک شما می آید.

راهنمای خرید گل متناسب با آزمون های شخصیت شناسی!

وقتی به گل سرخ، گل ژربرا یا میخک نگاه می کنید، کدام یک بیشترین ارتباط معنایی را با شخصیت شما دارند؟ آیا تاکنون فکر کرده اید گلی که برای هدیه دادن انتخاب می کنید، در واقع می تواند شخصیت شما را منعکس کند؟ به این گل ها نگاهی بیندازید، گل مورد علاقه خود را انتخاب کنید، این سوال را از خودتان بپرسید که آیا این شخصیت شما را منعکس می کند یا خیر!؟ بیایید آن را با هم بررسی کنیم.

خرید گل رز – شما شدیدا احساساتی هستید

با خرید گل رز شما به عنوان فردی بسیار پرشور و عاشق پیشه توصیف می شوید. چاره ای نیست مجبورید این توصیفات را تحمل کنید ?

روابط، ذات اصلی شما را تشکیل میدهد و قلب شما (دقیقا به جای مغز شما)، شما را راهنمایی میکند. کمد لباس خود را باز کنید حتی اگر مرد باشید رنگهای صورتی و دخترانه پیدا خواهیم کرد. شما عاشق سنت، خانواده و تعطیلات بوده و همیشه در تلاش برای رسیدن به بالاترین قله های پیشرفت هستید.

خرید گل میخک – از تغییرات زندگی استقبال نمی کنید

موقع خرید گل و گیاه به سمت خرید میخک متمایل می شوید؟ احتمالا دوستانتان شما را به عنوان فردی محکم و ریشه دار می شناسند. خودتان را به عنوان یک فرد ساده می بینید که از زندگی راضی است و به تغییرات بزرگ علاقه ای ندارد. دیگران می توانند سبک تصمیم گیری شما را حدس بزنند چرا که بیشتر مواقع از پیش تعیین شده است. ترجیح می دهید در زندگی، واقع گرا و اهل عمل باشید.

خرید گل لاله – نمی شود شما را دلسرد کرد

برای خرید گل، لاله را ترجیح می دهید؟ جای تعجب نیست که همه شما را دوست داشته باشند. شما شیرین زبان، حساس و متفکر هستید (خب حالا!! ? ) و دوستان و خانواده خود را دوست دارید. فیس بوک شما با عکس هایی از سفرها و بهترین دوستان شما پر شده است.

حتی افراد غریبه به دلیل لبخند زیبا و شخصیت درخشان، شما را آفتابی و گرم می بینند. زندگی برای شما عالی است و شما هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید هدفی ترسیم شده دارید؛ خب بالاخره همه ما در زندگی فراز و فرود داریم و روزهای بد را هم تجربه می کنیم. اما شما احتمالا از دسته افرادی هستید که خیلی دیرتر از بقیه ناامید و دلسرد می شوید.

دکمه بازگشت به بالا