عمومیکسب و کار استانها

ست کردن شلوار بوت کات

وقتی صحبت از ترندها می‌شود، شلوارهای جین و انواع مختلف آن‌ها در صدر جدول قرار دارند. این بدین دلیل است که پارچه‌های جین در تمام ادوار طرفدارهای خاص خود را داشته است. این پارچه‌ها با انواع استایل ست می‌شوند و حتی می‌توان گفت هر فردی با هر سلیقه‌ای باز هم روزی یکی از شلوراهای جین را با دیگر لباس‌های خود استایل خواهد کرد. اما آنچه بسیار جالب است، بازگشت ترندهای جین دهه ۸۰ و ۹۰ است. یعنی جین‌های بوت‌کات که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و به یکی از عنصرهای الزامی کمدهای لباسی تبدیل شده‌اند.

محتوای خبر نمایش

شلوار جین از آن دست لباس هایی است که معدود افرادی هستند که از آن استفاده نکرده اند. شلوار جین زنانه در مدل‌های مختلف وجود دارد و به دلیل هماهنگ شدن با سایر لباس ها، محبوبیت زیادی بین افراد دارد. استایل مانتو با شلوار بوت کات برای استایل اسپرت و خیابانی بسیار محبوب و پر طرفدار است. از این رو در خرید لباس زنانه استایل اسپرت با شلوار بوت کات هم در نظر گرفته می‌شود.

شاید به این فکر افتاده باشید که شلوار بوت کات با چه مانتویی ست میشه ؟یا با شلوار بوت کات چی بپوشیم؟ در ادامه با ما همراه باشید. ست کردن شلوار جین بوت کات اصلا کار سختی نیست و شما می توانید با انواع فرم بدن در استایل با شلوار بوت کات استفاده نمایید.

در این متن می‌خواهیم سه مدل از بهترین کفش‌هایی را که می‌توانید با جین‌های بوت‌کات استایل کنید، معرفی کنیم.

همچنین در ادامه‌، به لباس‌های هماهنگ با این جین همچون مانتو و یا شومیز خواهیم پرداخت تا راهنمایی برای شما هنگام خرید مانتو زنانه باشد.

 اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به این دسته شلوارها علاقه‌ی زیادی دارید و می‌خواهید برای سال جدید حتما یک مدل از آن‌ها را خریداری کنید، با ما همراه باشید.

استایل شلوار جین بوت‌کات

راه‌های زیادی برای استایل کردن یک شلوار بوت‌کات وجود دارد، زیرا یک شلوار همه کاره محسوب می‌شود. یکی از مشکلاتی که اکثر مردم با آن روبرو هستند، پیدا کردن کفش مناسب است و به نظر می‌رسد قد همیشه یک چالش باشد.

۱. کفش‌های فلت با پاشنه‌ی خیلی کوتاه

اگه از دسته افرادی هستید که با کفش‌های پاشنه بلند زیاد ارتباط برقرار نمی‌کنند یا اینکه قدتان خیلی بلند است و پوشیدن یک کفش پاشنه بلند کمی قد را نامتعارف می‌کند، بهتر است که قد شلوار را به صورت مناسبی انتخاب کنید. قطعا هیچ‌کس دوست ندارد که شلوارش خیابان را جارو کند. بعد از انتخاب یک شلوار بوت‌کات مناسب با قدتان، کفشی را انتخاب کنید که فلت باشد یا اینکه پاشنه‌ی کوتاهی داشته باشد. به این ترتیب یک استایل راحت خواهید داشت که همه جا قابل استفاده است.

۲. کفش‌های پاشنه‌دار

پوشیدن این کفش‌ها با شلوارهای دم پا گشاد به دو صورت امکان‌پذیر است. می‌توانید یک کفش پاشنه‌دار پوشیده و شلوار را به گونه‌ای انتخاب کنید که کل کفش زیر شلوار پنهان شود، یا اینکه کفش را با لبه‌ی بلندتری انتخاب کنید که کمی از نوک کفشتان بیرون باشد. اگر قدتان کوتاه است، کفش‌های پاشنه بلند انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای خواهند بود. این استایل برای مهمانی و دورهمی‌ها بسیار زیبا است.

۳. کفش‌های اسپرت یا ورزشی

اگر می‌خواهید با پوشیدن شلوارهای بوت‌کات، جوان به نظر برسید، انتخاب کفش‌های اسپرت و ورزشی بسیار انتخاب درستی است. پوشیدن کفش‌های اسپرت معمولا با همه‌ی شلوارها امکان‌پذیر است. سعی کنید مدل کفش را به شکلی انتخاب کنید که زیر شلوار پنهان نشود. کفش‌های اسپورت سفید نسبتا بزرگ با شلوار جین در انواع رنگ‌ها، همه‌ی سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد.

اصول پوشیدن شلوارهای جین بوت‌کات

برخی آن را با همان مدهای قدیمی دوست دارند و برخی دیگر آن را با لباس‌های جدید ست می‌کنند. اما یکی از ویژگی‌های مثبت این مدل شلوارها در این است که با انواع لباس‌ها از تی‌شرت و شومیز گرفته تا کت‌ها ست می‌شوند.

۴. شلوار بوت‌کات تیره با یک تی‌شرت ساده

این استایل از  دهه‌ی ۸۰ مورد توجه استایلیست‌ها قرار گرفت. از همان زمان در بیشتر ویدئو کلیپ‌ها دیده می‌شد که جوانان یک شلوار جین بر تن کرده‌اند و با یک تی‌شرت ساده که معمولا از رنگ‌های روشن انتخاب می‌شد، به زیبایی در محافل ظاهر می‌شدند. این مدل ست کردن برای دورهمی‌های دوستانه، دانشگاه و حتی یک قدم زدن ساده انتخاب بسیار خوبی است. به عبارتی شما در عین سادگی، خوش استایل نیز هستید.

۵. شلوارهای بوت کات استایل شده با تاپ سفید توری

برخی از خانم‌ها می‌خواهند همه چیز را زنانه و همچنان ساده نگه دارند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، به سراغ یک تاپ سفید توری بروید و آن را با یک شلوار جین بوت‌کات ست کنید. موهای کوتاه یا متوسط با این ترکیب، شما را بسیار جذاب خواهد کرد. بهتر است که شلوار انتخابی شما کمی تیره باشد. مثلا رنگ سرمه‌ای بسیار مناسب است.

۶. کت‌های چهارخانه و شلوارهای بوت‌کات

کت‌های چهارخانه همیشه و با هر لباسی ست می‌شوند. کافی است که کمی در انتخاب رنگ دقت کنید. کت‌های چهارخانه با اندازه‌ی متوسط با یک شلوار بوت‌کات قدتان را نیز بلندتر نشان می‌دهد.

۷. پوشیدن شلوارهای بوت‌کات با انواع شومیز

شلوار جین خود را با یک شومیز ساده و همینطور دستمال گردنی طرح‌دار بپوشید. اگر شومیز شما جنس نرم و لطیفی داشته باشد، کافی است که پشت لباس را از شلوار بیرون گذاشته و قسمت جلویی را در شلوار بزنید. اگر شومیز کمی سایز بزرگ‌تری داشته باشد، خیلی انتخاب بهتری خواهد بود.

۸. شلوار‌های بوت‌کات‌، تی‌شرت‌های دغالی و کلاه‌های لبه‌دار

برخی از دختران کیف‌های بند کوتاه را نیز اضافه می کنند. کلاه مشکی لبه پهن، تی‌شرت معمولی زغالی رنگ، شلوار جین نیلی، صندل‌های بدون پاشنه و کیف دوشی مینیاتوری با جزئیات را امتحان کنید. یک عینک آفتابی با شیشه‌های گرد این استایل را کامل می‌کند.

۹. یک تاپ راه‌راه سفید و مشکی با شلوار بوت‌کات

اگر شلوار جینتان را با یک کفش اسپرت سفید ست کرده‌اید برای انتخاب لباس‌های بالایی یک تی‌شرت آستین بلند راه راه سفید مشکی بپوشید. اگر لاغر و کمر باریک باشید، در انتخاب لباس راه راه اصلا تعلل نکنید.

۱۰. تاپ‌ها انتخاب خوبی برای شلوارهای بوت‌کات

اگر بالا تنه‌ی نسبتا درشتی دارید بهتر است که تاپی تیره انتخاب کرده و با یک شلوار بوت‌کات روشن ست کنید. اما بهترین ست یک تاپ بژ رنگ، لَخت و لطیف با شلواری بوت‌کات تیره است. کفش پاشنه بلند و یک کیف دوشی ست شما را کامل می‌کند.

۱۱. ست کردن شلوار بوت‌کات با کت چرمی و بوت

با شلوار بوت‌کات سعی کنید یک بوت پاشنه بلند بپوشید. یک تاپ بافت کوتاه روشن با کتی چرمی را در پاییز و زمستان به تن کنید. شلوارتان تیره باشد تا با کت به خوبی هماهنگ شود. اگر دوست دارید که کتتان قهوه‌ای رنگ باشد، خوب است که یک کیف دستی به رنگ کت و همچنین کمربندی قهو‌ه‌ای رنگ نیز انتخاب کنید. در انتخاب شال گردنتان عجله نکنید. بهتر است که شال گردن شما کمی رنگ قهوه‌ای در خود داشته باشد. اما داشتن کمی رنگ زرشکی زیبایی استایل شما را دو چندان نیز می‌کند. داشتن موهای حالت داده شده و روشن، هماهنگی را بیشتر خواهد کرد.

۱۲. بافت‌های بلند آستین‌دار با شلوار دم‌پا

اگر قد بلندی دارید و پوشیدن کت‌های کوتاه را دوست ندارید، بدانید که یک بافت با لبه‌های بلندتر و شلوار بوت‌کاتی که خیلی دمپای گشادی نداشته باشد شما را بسیار زیبا خواهد کرد. خصوصا اگر زیاد لاغر نباشید این استایل می‌تواند کمی شما را باریک‌تر نشان دهد. به عنوان مثال یک بافت طوسی روشن با لبه‌های بلند به همراه شلوار جین آبی و کفش پاشته بلند کاراملی رنگ، یک استایل زیبا به شما هدیه می‌دهد.

۱۳. بافت‌های ساده و یقه اسکی‌ها را فراموش نکنید

اگر گردن بلندی دارید یقه اسکی‌ها برای شما طراحی شده‌اند. شلوار جین تیره با کفش پاشنه بلند تیره را با یک بافت یقه اسکی تیره استایل کنید. کافی است که یک کیف دستی تیره‌ی متوسط نیز به دست بگیرید. استایل شما کامل است. اگر به رنگ روشن علاقه دارید سعی کنید جنس بافت را نرم و لطیف انتخاب کنید که شما را لاغر نشان دهد. در صورتی که بافت روشن باشد بهتر است که کمربند را زنجیری انتخاب کنید. قسمت جلویی لباس را در شلوار خود بزنید و گوشه‌ی آن را بیرون بگذارید. کمربند زنجیری به زیبایی استایل شما خواهد افزود.

۱۴. وست‌های خزدار و تک‌پوش سفید را در کمدتان نگه دارید

معمولا تمایل افراد به نگه داشتن وست‌های خزدار پایین است. بعد از پوشیدن یک دوره خسته شده و آن‌ها را کنار می‌گذارند. اگر هم آن‌ها را دوست ندارید فعلا در گوشه‌ای از کمدتان قرار دهید که قرار است با شلوارهای بوت‌کات استایل زیبایی را رقم بزنند. یک تکپوش سفید ساده با وست خزدار سفید و کرم با شلوار بوتکات روشن یک ترکیب جذاب است.

۱۵. کت‌های طرح‌دار، ترند سال جدید

به رنگ‌ها علاقه دارید؟ کافی است که یک کت طرح‌دار را با شلوار بوت‌کات روشن به تن کنید. تاپ نیم‌تنه‌ی سفید زیر کت با موهای رنگ روشن، شادی را به استایل‌تان خواهد بخشید. البته که کیف رنگی‌های سال جدید را حتما در استایل خودتان بگنجانید. سعی کنید رنگ کیف را به گونه‌ای انتخاب کنید که در کت شما آن رنگ تقریبا غالب باشد. این کار از شلختگی استایل شما کم می‌کند.

۱۶.شومیزهای کمربنددار اندام شما را به شکل ساعت شنی نشان می‌دهد

پوشیدن یک شومیز کمربنددار با شلوار بوتکات هم قدتان را بلند نشان خواهد داد هم اندام زیبایی را به نمایش خواهد گذاشت. اگر دوست دارید به شکل یک ساعت شنی دیده شوید شلوارهای بوت‌کات و شومیزهای کمربنددار بهترین گزینه است.

در نهایت…

شلوارهای بوت‌کات ترند سال جدید است و به نظر می‌رسد مدت زمان زیادی نیز در طرح‌های طراحان باقی بمانند. خوشبختانه این شلوارها را می‌توان به راحتی با انواع کت و شومیزهای مختلف ست کرد. کافی است زمان انتخاب لباس تکمیلی به چند فاکتور گفته شده در این مطلب دقت کنید. همچنین، شلوارهای بوت‌کات برای انواع افراد با قد و وزن‌های مختلف انتخاب بسیار خوبی است، به همین دلیل هم قطعاً زمان زیادی آن‌ها را خواهید دید. خوب است که مدل استایل کردن آن‌ها را به خوبی بلد باشید. همچنان که در این متن مشاهده کردید این کار اصلا سخت و دشوار نیست.

دکمه بازگشت به بالا