تخفیف ویژه برای خرید تشک خوشخواب

ویژگی‌ های یک تشک خوب چیست؟

تا حالا به این فکر کردید چه چیزی یک تشک رو خوب و یک تشک رو بد برای ما جلوه می دهد؟ در واقع، یک تشک خوب چه ویژگی‌ هایی دارد؟! راحتی، دوام، فضا، جنس اسفنج، فنر و ارتفاع تشک مواردی است که یک تشک خوشخواب را به ارمغان می‌ آورد. با بررسی سه مورد ارتفاع، دوام و فنر از ویژگی‌ های یک تشک خوب با ما همراه باشید.

جدیدترین لیست قیمت تشک خوشخواب در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

در سال ۱۴۰۱ قیمت تشک خوشخواب به روز رسانی شد، و جدیدترین لیست قیمت خود را به بازار اعلام کرد. شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید تشک خوشخواب با فروشگاه کالای خواب رویان، نمایندگی تشک خوشخواب در تهران تماس بگیرید.

تشک خوشخواب را از کجا خریداری کنیم؟

کالای خواب رویان، نمایندگی رسمی و عامل فروش تشک خوشخواب تهران می باشد که می توانید با اطمینان خاطر تشک خود را خریداری کنید (کارت گارانتی و نام مدل داخل تشک موجود می باشد) اطلاعیه سایت خوشخواب برای خرید از فروشگاه نامعتبر

جدیدترین لیست قیمت تشک خوشخواب در ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

شما مشتریان عزیز برای خرید تشک خوشخواب می توانید با کالای خواب رویان شماره ۷۷۴۴۳۲۲۴ و ۰۹۱۲۴۱۵۳۵۸۹ تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. این تخفیف به خاطر نمایندگی رسمی تشک خوشخواب تهران می باشد که کالای خواب رویان را با دیگر فروشگاه های کالای خواب متمایز می کند.

لیست قیمت تشک خوشخواب برای ۲۷ اسفند سال ۱۴۰۱ در فروشگاه اینترنتی کالای خواب رویان رو از تصاویر بالا مشاهده کنید.

ارزان ترین تشک های خوشخواب کدام اند؟

تشک خوشخواب مدل کامفورت و تشک خوشخواب مدل طبی پاکتی و تشک خوشخواب مدل آلینا طبی_ریباندی، ارزان ترین مدل های تشک خوشخواب از هر دسته فنرمتصل، فنرمنفصل و بدون فنر می باشد.

تشک خوشخواب طبی:

تنها مدلی که برند خوشخواب در آن از فنر استفاده نکرده است. تشک آلینا طبی که مناسب برای افرادی ست که به تشک خیلی سفت عادت دارند. پیشگیری از درد های کمر و ستون فقرات، کاهش گرفتگی عضلات کمر و پشت رانها از جمله مواردی است که در این تشک وجود دارد.

تشک فنر منفصل پاکتی:

تشک های فنر منفصل پاکتی که بهترین مدل های تشک خوشخواب در این برند است که هم جزء پرفروش ترین و هم مردم بیشتر این نوع تشک ها را به دلیل اینکه فنر ها جدا از هم هستند خریداری می کنند.

این تشک ها به دلیل اولتراپدیک بودن فرم بدن را می گیرید، پیشگیری از درد های کمر و ستون فقرات، مفید برای دیسک کمر و سیاتیک، کاهش گرفتگی عضلات کمر کتف و شانه از جمله مواردی است که در این تشک وجود دارد.

عدم انتقال ارتعاش فنر های تشک به کل سطح تشک در هنگام غلت زدن، پر کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های زیر بدن به دلیل داشتن پد منفصل در دو طرف و قابلیت فرم گرفتن تشک با قوس های به دلیل قرار گرفتن فنر ها در بسته بندی پاکتی مجزا از ویژگی های دیگر تشک های فنرمنفصل پاکی ست.

انواع تشک های فنر منفصل پاکتی؛ تشک طبی پاکتی خوشخواب، تشک سوپرکلاس هارد خوشخواب، تشک سوپرکلاس سافت خوشخواب، تشک سوپراستار خوشخواب، تشک ام بی ام خوشخواب، تشک های کلاس مموری خوشخواب

تشک فنر متصل:

تشک های فنر متصل در این نوع تشک فنر ها بهم متصل هستند و مناسب برای کسانی ست که هم عادت به تشک نرم دارند و هم وزن متوسط و سبک ( کودکان و نوجوانان، هتلی ) استفاده می شود.

افرادی از تشک های فنر متصل استفاده می کنند که به دنبال یک تشک فنری و ارتجاعی می گردند، این تشک ها انتخاب بسیار مناسبی برای آنها می باشد. کیفیت خواب مناسب برای کسانی که عادت به تشک بسیار نرم دارند.

انواع تشک های فنر متصل؛ تشک طبی فنری خوشخواب، تشک آناهیتا خوشخواب، تشک کامفورت خوشخواب، تشک باراباس خوشخواب، تشک کلاسیک خوشخواب، تشک فرست کلاس خوشخواب

رویان خواب، بزرگترین فروشگاه کالای خواب تهران از سال ۱۳۸۵ با تجربه در فروش و تکیه بر اصل مشتری مداری، کار خود را در زمینه تشک(تشک خوشخواب، تشک رویا، تشک رویال)، سرویس خواب، روتختی، حوله، پتو، پادری، روفرشی، بالش، پرده و جهیزیه عروس شروع به فعالیت کرده است. خرید اینترنتی کالای خواب را با عرضه قیمت مناسب، ارسال رایگان برای تهران و برای شهرستان تا باربری رایگان، شرایط اقساطی بدون بهره، ۱۰۰٪ تضمینی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و متنوع تر برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا