عمومیکسب و کار استانها

بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج در تهران + خدمات شبانه روزی

این روزها کمتر خانه یا مکانی را می‌توان پیدا کرد که در آن خبری از اسپلیت و پکیج دیواری نباشد. در واقع این دو سیستم سرمایشی و گرمایشی آن‌قدر کاربردی و بااهمیت هستند که روز به روز به تعداد استفاده‌کنندگان از آن‌ها افزوده می‌شود. به همان نسبت هم تقاضا برای خدمات نصب، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات شوفاژ و کولر گازی بالاتر می‌رود؛ البته در صورت نیاز به چنین خدماتی اغلب مردم به دنبال بهترین و معتبرترین مرکز تعمیرگاهی هستند. به همین دلیل تصیم گرفتیم بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری در تهران را خدمتتان معرفی کنیم.

تهران سرویس یار؛ بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری در تهران با گارانتی

تهران سرویس یار به‌عنوان بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری در سراسر تهران، کلیه خدمات خود یعنی نصب، تعویض و حتی تعمیر قطعات را با گارانتی معتبر ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر قطعه تعمیری یا تعویضی مجدداً خراب شود و هنوز از مدت گارانتی آن باقی مانده باشد، تکنسین‌های این مجموعه بدون دریافت هیچ هزینه‌ای، برای عیب یابی و تعمیر دوباره دستگاه اقدام می‌کنند. همین گارانتی خدمات و قطعات به خودی خود کافی است که این مرکز جزو یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین تعمیرگاه‌های اسپلیت و پکیج دیواری شناخته شود. با این حال مزایای دیگر تهران سرویس یار قابل چشم پوشی نبوده و شامل موارد زیر است:

  • حضور تعمیرکاران مجرب و با‌سابقه؛
  • بکارگیری قطعات فابریک و اصل؛
  • پوشش‌دهی انواع برند اسپلیت و پکیج دیواری؛
  • خدمات‌دهی به سراسر تهران؛

توجه داشته باشید این که یک فرد متخصص با استفاده از قطعاتی کاملاً اورجینال و همچنین دارای گارانتی وظیفه عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات اسپیلت و پکیج دیواری شما را عهده‌دار شود، جزو خدمات طلایی و فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید که در هر تعمیرگاهی آن را نخواهید یافت.

 حضور تعمیرکاران مجرب و با‌سابقه

با توجه به این که تعمیر اسپلیت و پکیج دیواری جزو کارهای سخت و تخصصی به حساب می‌آید حتماً باید توسط افراد متخصص و کاربلد انجام شود. در واقع این دو دستگاه سرمایشی و گرمایشی به دلیل قطعات گران و پیچیده‌ای که دارند اگر به دست افراد غیرمتخصص سپرده شوند، همواره ممکن است بیشتر و جدی‌تر آسیب ببینند.

به همین دلیل است که حضور تعمیرکاران مجرب و باسابقه در تهران سرویس یار یک مزیت بسیار مهم برای این مجموعه به حساب می‌آید و باعث تمایز آن از سایر مراکز تعمیرگاهی می‌شود. به خصوص که کلیه تعمیرکاران و سرویسکاران این مرکز کاملاً آموزش دیده و متخصص هستند و تعمیر انواع برندهای کولر گازی و شوفاژ دیواری را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند.

بکارگیری قطعات فابریک و اصل

به‌طور‌کلی هزینه تعویض قطعات اسپلیت و پکیج دیواری از هزینه تعمیرات این دو دستگاه گران‌تر است و همین موضوع هم باعث شده تکنسین‌های تهران سرویس یار ابتدا همه تلاش خود را برای تعمیر قطعات انجام دهند و اگر نتیجه بخش نبود، آن‌گاه به‌عنوان آخرین گزینه به سراغ عوض کردن قطعه موردنظر با یک قطعه نو و تازه بروند. در این صورت هم از قطعه‌ای فابریک و اصل استفاده می‌کنند تا برای مدتی طولانی هیچ مشکلی در سیستم خنک‌کننده یا گرم‌کننده به وجود نیاید.

پوشش‌دهی انواع برند اسپلیت و پکیج دیواری

از دیگر مزایایی که تهران سرویس یار را به بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری در تهران تبدیل کرده این است که تکنسین‌های این مرکز خدمات عیب یابی، تعمیر، تعویض قطعات و سرویس را برای همه برندهای اسپلیت و پکیج گرمایشی موجود در بازار ارائه می‌دهند. به‌این‌ترتیب صرف‌نظر از این که کولر یا پکیج شما از برندی معروف و مشهور است یا این که توسط شرکتی نوپا و کم‌آوازه‌تر تولید شده، در هر صورت می‌توانید کلیه خدمات مربوط به عیب یابی، تعمیر، و غیره آن را از متخصصین این مجموعه بخواهید.

لازم به تذکر است هر برندی در تولید سیستم سرمایشی و گرمایشی رویکردی متفاوت داشته و همچنین از قطعات و فناوری‌های خاصی استفاده می‌کند؛ در نتیجه نم‌ توان انتظار داشت که مثلاً تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرایطی مشابه با تعمیر پکیج بوتان انجام شود؛ البته که این موضوع درباره انواع برند اسپلیت هم صدق می‌کند. از همین رو مجموعه تهران سرویس یار رفع عیب هر کولر یا پکیج را به تیم خاصی از تعمیرکاران و سرویسکاران محول کرده است. هر یک از این افراد در زمینه تعمیرات اسپلیت و پکیج تولید شده توسط یک برند مشخص، متخصص هستند و سابقه‌ای طولانی دارند.

خدمات‌دهی به سراسر تهران

مجموعه تعمیرگاهی تهران سرویس یار با خدمات‌دهی به سراسر تهران شرایطی ایجاد کرده که استفاده‌کنندگان از انواع اسپلیت و پکیج در صورت خرابی این سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی یا نیاز به سرویس کردن آن‌ها، بدون هیچ دردسری به تیمی از بهترین تکنسین‌ها دسترسی داشته باشند. در واقع تفاوتی ندارد که در شمال تهران ساکن هستید یا جنوب یا حتی شرق و غرب، در هر صورت یک تماس تلفنی کافی است تا تیم تعمیرکاران این مجموعه به درب منزل شما اعزام شوند و کلیه اقدامات مربوط به عیب یابی، تعمیر، تعویض و سرویس کولر گازی و پکیج گرمایشی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

سخن آخر

اسپلیت و پکیج دیواری لوازم خانگی باارزشی هستند که در فصول مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود. میزان استفاده از این دو سیستم آن‌قدری زیاد است که همواره در معرض خرابی قرار دارند. در چنین شرایطی برای این که کیفیت عملکرد این دستگاه‌ها حفظ شود، حتماً باید عیب یابی و تعمیر آن‌ها را به مراکز تعمیرگاهی معتبر، باسابقه و متخصص بسپارید. به همین دلیل تهران سرویس یار را به‌عنوان بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت و پکیج دیواری در تهران با گارانتی، معرفی کردیم. حضور تکنسین‌های کاملاً آموزش دیده و استفاده از قطعات فابریک و اصل جزو آیتم‌هایی هستند که سطح کیفی خدمات این مجموعه را به‌طور چشم گیری بالا می‌برند.

برگرفته از: https://tehranserviceyar.com/

ایمیل پشتیبانی: info@tehranserviceyar.com

تلفن تماس: 02188442367

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان طالقانی شرقی بعداز چهار راه بهار

دکمه بازگشت به بالا