عمومیکسب و کار استانها

دانلود نرم افزار لایک بگیر اندروید رایگان

در این مقاله و در وب سایت مای ممبر به آدرس صفحه اینترنتی https://mymember.shop/خرید-لایک-اینستاگرام قصد بر این داریم تا به معرفی بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام بپردازیم. همین چند وقت پیش بود که در حال بررسی محتوا پیج شخصی خود بودم؛ وقتی داشتم پست های خود را بررسی می کردم با مورد بسیار عجیبی در آخرین پست های خود رو به رو شدم. من متوجه شدم که در واقع تعداد لایک های پست های اخر من تقریبا نصف پست های گذشته می باشد.

اوایل مقداری فکر می کردم تا شاید با گذشت زمان این مشکل رفع شود؛ در واقع با خود فکر کردم که این مشکل شاید دلیلش این باشد که به تازگی پست را منتشر کرده ام و هنوز کسی او را ندیده. ولی مدتی که گذشت این تعداد لایک پایین هیچ تغییری نکرد. در این بین من با یک مشکل بسیار جدی رو به رو شدم و از همین بابت، نمی‌دانستم که باید چه اقدامی کنم. تحقیقات زیادی را در این رابطه انجام دادم ولی هیچ چیزی دستگیرم نشد.

در نهایت وقتی دیدم این وضعیت در حال آسیب زدن به پیج می‌باشد، تصمیم گرفتم تا نزد یکی از متخصصان شبکه های اجتماعی مراجعه کنم و مشکل را با او در میان بگذارم. او برای این کار خواست تا مدتی پیج در اختیارش باشد تا بتواند تجزیه و تحلیلی را انجام دهد. تقریبا دو روز بررسی هایی را بر روی پیج انجام داد و در نهایت تصمیمش بر روی خرید لایک اینستاگرام بود. ولی موضوعی که در این بین وجود داشت، این بود که من مخالف خرید خدمات اینستاگرام بودم و به همین منظور، به خودی خود تصمیم دیگری که تقریبا نزدیک به این مورد است گرفتم. من سمت بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام رفتم و با استفاده از آن، توانستم تا مشکل خود را به کلی رفع کنم.

برنامه های لایک بگیر برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام چگونه عمل می کنند؟

تعداد زیادی از افراد در شبکه‌های اجتماعی بخصوص در اینستاگرام صاحب کسب و کار هستند و برای دیده شدن در اینستاگرام لایک گرفتن پست‌شان مهم است. در واقع رونق کسب و کار آنها در گرو لایک ها و بازخورد هایی است که از فالوورهای خود دریافت می کنند. اپلیکیشن‌های مختلفی برای افزایش تعداد لایک‌های یک پست وجود دارد. اپلیکیشن «لایک بگیر اینستاگرام» یکی از این برنامه های کاربردی رایگان بوده که بسیار نیز مورد استفاده است. این برنامه برای افزایش تعداد لایک‌ها و در واقع لایک رایگان اینستاگرام، استفاده می‌شود که به تبع با استفاده از آن تعداد فالوور‌ها نیز بالا می‌رود.

کار با این برنامه به این صورت است که باید روی گوشی نصب شده باشد و سپس با نام کاربری و رمز عبور اکانت اینستاگرام خودتان وارد شوید. البته این نکته را فراموش نکنید که اکانت اینستاگرام شما باید در حالت عمومی باشد. اکانت های قفل قادر به استفاده از این برنامه نیستند پس بهتر است اکانت خود را از حالت قفل خارج کنید.

بهترین برنامه های لایک بگیر اینستاگرام کدامند؟

وب سایت هایی وجود دارند که به صورت خرید و فروش خدماتی نظیر لایک و فالوور را ارائه می دهند؛ ولی وقتی بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام وجود دارد، چرا باید هزینه اضافی پرداخت کرد؟ لذا ما تصمیم گرفتیم تا در ادامه به معرفی این نوع اپلیکیشن ها بپردازیم. همراه ما باشید.

(Like Hub) لایک هاب اولین نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام

اولین برنامه و بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام که می خواهیم به شما معرفی کنیم، برنامه Like Hub می باشد. در همین اول کار بهتر است بدانید که برنامه Like Hub مختص کاربران سیستم عامل ios می باشد؛ البته برای سیستم عامل های کامپیوتری هم می توان از این برنامه استفاده کرد. Like Hub جزو پر طرفدار ترین برنامه هایی است که در زمینه افزایش لایک پست ها فعالیت دارد. همچنین دقت داشته باشید که این برنامه تمامی خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد.

 آی اس تی لایک بهترین برنامه لایک بگیر (Ist Like)

برنامه Ist Like دومین برنامه و به نوعی بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام می باشد که می خواهیم به شما معرفی کنیم. روال فعالیت و خدمات رسانی Ist Like به طور کلی با برنامه قبلی فرق دارد؛ شما در این برنامه اقدام به لایک پست ها مختلف می کنید و به این ترتیب سکه هایی به شما داده می شود؛ در ادامه و با استفاده از همان سکه ها، شما می توانید برای خود لایک خریداری کنید. در واقع در این راستا هزینه واقعی را پرداخت نمی کنید. دقت داشته باشید که برنامه Ist Like هم برای سیستم عامل ios موجود است و هم برای کاربران سیستم عامل اندروید خدمات رسانی می کند.

 مجیک لایکر (Magic Liker) برنامه پرطرفدار لایک بگیر اینستاگرام

برنامه Magic Liker دیگر برنامه یا به نوعی بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام است که می خواهیم بهش ما معرفی کنیم. این برنامه مختص کاربران سیستم عامل اندروید ایجاد شده است؛ در واقع به جرات می توان گفت در برابر تمامی برنامه های لایک بگیری که برای این سیستم عامل ایجاد شده، برنامه Magic Liker بهترین آن ها می باشد. این برنامه رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و نیاز نیست برای استفاده از آن نگرانی خاصی را داشته باشید. دقت داشته باشید که Magic Liker تمامی خدمات خود را رایگان ارائه می دهد.

(Super Liker) سوپر لایک اپلیکیشن مطرح لایک بگیر

بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم، برنامه Super Liker می باشد. این برنامه مختص کاربران سیستم عامل ios می باشد. حال دقت داشته باشید که برنامه Super Liker جزو جدید ترین برنامه های لایک بگیر است؛ به گونه ای که فقط بر روی سیستم عامل های ios 7 به بالا پاسخگو می باشد. روال فعالیت در برنامه Super Liker این گونه است که شما پست ها و کامنت های دیگری را لایک می کنید و در مقابل سکه هایی به شما ارائه داده می شود؛ حال شما با استفاده از آن سکه ها، می توانید اقدام به خرید لایک کنید.

آیا برنامه های لایک بگیر اینستاگرام قابلیت های آنفالویاب را نیز دارند؟

آنفالویاب اینستاگرام از جمله برنامه‌هایی است که به طور مجزا در گوشی تلفن همراه نصب شده و بر اساس الگوریتم‌های خاصی می‌تواند کسانی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند را پیدا کرده و لیست آن‌ها را به شما نشان دهد. این برنامه می‌تواند به شما کمک کند ضمن شناختن فالوور‌هایی که شما را آنفالو کرده‌اند آن‌ها را چه به صورت تکی چه گروهی آنفالو کنید.

این برنامه همچنین به شما کمک می‌کند کسانی که بیشترین لایک را بر روی پست‌هایتان داشته‌اند و فالورهای حامی خود را نیز بشناسید. همچنین فالوور‌های روح یا همان فالوور‌هایی که پست‌های شما را لایک نمی‌کنند را نیز به شما نشان می‌دهد. بسیاری از کاربران برنامه لایک بگیر و آنفالو یاب اینستاگرام را شبیه هم می‌دانند اما علی رغم وجود شباهت‌های بین آن‌ها، برنامه لایک بگیر فعلا قابلیت آنفالویابی را ندارد.

سخن نهایی درباره برنامه لایک بگیر اینستاگرام

دقت داشته باشید که الگوریتم اینستاگرام مخالف استفاده از بهترین برنامه لایک بگیر اینستاگرام می باشد؛ ولی باز هم به طور معمول ایراد زیادی استفاده از برنامه های معرفی شده ندارند. در مقابل ما به شما پیشنهاد می کنیم که پس از استفاده از این برنامه ها، از فعالیت های عادی هم برای افزایش لایک های خود در این سایت استفاده کنید. همچنین از سایر خدمات مای ممبر در زمینه لایک اینستاگرام شامل پنل لایک اینستاگرام، API لایک اینستاگرام، API لایک خارجی اینستاگرام، خرید لایک ریلز اینستاگرام و خرید لایک igtv اینستاگرام نیز استفاده نمایید. امیدواریم که این مقاله مورد رضایت شما بوده باشد.

دکمه بازگشت به بالا