عمومیکسب و کار استانها

سرمایه گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا

 

  1. مجتمع تفریحی پنج ستارهای که توسط Autograph Collections از زیرمجموعههای هتلهای زنجیرهای ماریوت مدیریت میشود.

فرق دومینیکن و دومینیکا. این مجموعه در یکی از زیباترین سواحل پیکارد در پورتسموث، در ساحل شمال غربی دومینیکا واقع شده است. سرمایه گذاران می توانند سهمی از این مجتمع یا آپارتمان‌هایی یک یا دو خوابه را خریداری کنند. هزینه یک سهم پروژه 220000 دلار و هزینۀ آپارتمان‌ها 320000 دلار یا بیشتر است.

طبق برنامه این هتل در سه ماهۀ سوم سال 2022 به بهره برداری خواهد رسید. مجریان این طرح، بازگشت سرمایه در دورۀ ساخته شدن را 2٪ تخمین می‌زنند که پس از افتتاح، بازده آن به 3.5٪ افزایش می‌یابد.

تمام املاک خریداری شده به طور کامل یا جزئی توسط این مجتمع تفریحی مدیریت می‌شوند و برای اقامت دائم در دسترس نخواهند بود. سرمایه گذاران می‌توانند به مدت یک هفته در سال رایگان در این هتل اقامت کنند.

این هتل در 50 متری ساحل دریای کارائیب واقع شده است. 128 اتاق دارد، شامل آپارتمان‌های یک یا دو خوابه که هر آپارتمان استخری اختصاصی دارد.

  1. هتل پنج ستارهای تحت مدیریت مجموعه هتلهای لوکس کمپینسکی در دل پارک ملی کابریتس. این هتل در سال 2019 افتتاح شده است و 151 اتاق دارد.

این هتل با اینکه در چنین جای دنجی ساخته شده فقط 34 کیلومتر با فرودگاه دومینیکا فاصله دارد و بعد از اخذ شهروندی بسیار سکونت گاه مناسبی میباشد. این هتل زیبا و مجلل یک اسپا، چهار رستوران و بار، یک مرکز هنری، دو زمین تنیس، چهار استخر، یک سالن ورزشی، یک سالن کنفرانس و یک سالن عروسی دارد.

از سرمایه گذاران دعوت می‌شود تا سهمی به ارزش 220000 دلار از این هتل را خریداری کنند.

دومینیکا با طبیعت شگفت انگیز و بکرش بهشت طبیعت‌گردان است. در این جزیره بیش از 300 رودخانه، آبشار و چشمه آب گرم وجود دارد. این هتل زیبا طوری طراحی شده است که گردشگران بتوانند لذت پیوند با طبیعت را در کنار رفاه و راحتی یک هتل لوکس تجربه کنند. این هتل 151 اتاق دارد رو به منظرۀ دریای کاراییب.

سود سرمایه در این مجتمع حدود 3 تا 5 درصد در سال خواهد بود.

  1. یک مجتمع اقامتگاهی تفریحی ساحلی که توسط مجموعه هتلهای هیلتون اداره میشود و شامل هتلی با 73 اتاق و ویلاهای یک، دو یا سه خوابه با مجموعه کاملی از خدمات است.

این مجموعه بر روی صخره‌ای مشرف به دریا واقع شده است و مهمانان آن می‌توانند به دو ساحل بکر و خلوت دسترسی داشته باشند.

این مجتمع شامل یک اسپا و مرکز سلامتی، یک رستوران، یک استخر، فروشگاه و پارکینگ است.

سرمایه گذاران می‌توانند هر سهم آن را به قیمت 220000 دلار خریداری کنند. علاوه بر این، آنها اعتبار طلایی هتل‌‌هیلتون به ارزش حدود 15000 دلار را دریافت خواهند کرد که از آن می‌توانند برای اقامت در هتل‌های هیلتون در سراسر جهان استفاده کنند.

سود سرمایه در این مجتمع حدود 3 تا 7 درصد در سال خواهد بود.

  1. مجموعه هتلهای بومگردی به صورت کلبههای جنگلی، که در مجاورت روستای لاودات، در درۀ روسو واقع شده است.

پارک ملی Mo e Trois Pitons که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده، در این منطقه قرار دارد. هفتاد و دو کلبه و استخر در محوطۀ این هتل در حال ساخت است. سرمایه گذاران می‌توانند در این پروژه مشارکت کنند. ارزش هر سهم ممتاز آن 200000 دلار است. مجری این طرح بازده سرمایه گذاری پس از بهره برداری از هتل را 3 درصد در سال تخمین می‌زند. طبق برنامه این مجموعه در نوامبر 2022 افتتاح خواهد شد. سرمایه‌گذار و اعضای خانواده‌اش می‌توانند یک هفته در فصل شلوغ و دو هفته در فصل خلوت در این هتل اقامت کنند. در عین حال، فصلی بودن در جزایر کارائیب ضعیف است و شما می توانید در تمام طول سال در آنجا استراحت کنید. این مجموعه هتل چهار هکتاری در دل جنگل‌های استوایی واقع شده است و فقط دو کیلومتر تا ساحل فاصله دارد. از جمله امکانات آن می‌توان به اسپا و مرکز یوگا اشاره کرد.

  1. هتل بوتیک پنج ستارۀ Secret Bay یکی از جذابترین و پرطرفدارترین املاک در کارائیب است که امکان دریافت شهروندی دومینیکا را برای سرمایه گذارانش فراهم میکند.

به نقل از dominicaconsulategreece.com  وال استریت ژورنال Secret Bay در سال 2021 رکورد فروش ملک در دومینیکا را شکست. این مجموعه هتل شامل 42 ویلا به سبک خانه‌های درختی است. سرمایه گذاران می‌توانند یک سهم از پروژه را به ارزش 218 هزار دلار، یا یک ویلای مستقل را خریداری کنند. ویلاهایی با مساحت 126 تا 481 مترمربع از 1.5 تا 3.8 میلیون دلار قیمت دارند. این مجموعه هتل در چهار فاز ساخته شده است. ویلاهای فازهای اول، دوم و سوم به بهره برداری رسیده اند و ویلاهای فاز چهارم از اکتبر 2022 پذیرای مهمانان خواهند بود.

ویلاهای این هتل بر فراز صخره‌ای مشرف به دریای کارائیب واقع شده‌اند. هتل به سه ساحل بکر و خلوت و یک غار آبی دسترسی دارد.

 

سخن آخر

این پنج پروژۀ بزرگ فقط بخشی از املاک و مستغلات مورد تایید دولت دومینیکا برای برنامه در املاک این کشور است.

اگر شما هم به دریافت شهروندی و پاسپورت قوی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری فکر می‌کنید با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنند

منبع : thedominican.net

دکمه بازگشت به بالا