عمومیکسب و کار استانها

مدل‌های محبوب کاپشن مردانه

داشتن یک کاپشن شیک و گرم از واجبات فصل زمستان می باشد ، پیشنهاد ما به شما استفاده از یک کاپشن برند می باشد که بتوانید سال های زیادی از داشتن آن لذت ببرید (بدون آنکه شکل ظاهری آن تغییر کند). در ادامه به بررسی بهترین برند کاپشن مردانه می پردازیم و در انتها جدیدترین مدل ها را به شما معرفی می کنیم. همچنین قبل از خرید بهتر است چند نکته را بدانید تا خرید بهتری داشته باشید.

 

کاپشن بر اساس موقعیتی که قرار است بپوشید به سه دسته زیر تقسیم می شود :

  • رسمی
  • ورزشی
  • روزمره

با توجه به آب و هوای منطقه : برخی از مناطق کشور بسیار سرد و خشک می باشد شما نمی توانید در این منطقه از یک کاپشن نازک استفاده کنید و احساس سرما نکنید.

توجه به عایق : داخل کاپشن ممکن است از پر پرندگان ، پشم حیوانات استفاده شود که معمولا قیمت‌های بسیار بالایی دارند و در اکثر مواقع از پلی استر و الیاف مصنوعی استفاده می شود.

ضد آب بودن : در مناطقی که بارندگی و برف

زیاد است حتما کاپشنی را بخرید که رویه آن ضد آب می باشد ، روی کاپشن ممکن است از مواد مصنوعی و طبیعی مثل چرم ساخته شود.

جنس کاپشن : رویه کاپشن می‌تواند از جین ، چرم مصنوعی و طبیعی ، پلی استر ، نخ و کتان ، پشم باشد که بازهم تاکید می شود متناسب با منطقه خود کاپشن بخرید. طبیعتا اگر از مواد طبیعی درساخت رویه و عایق کاپشن استفاده شود قیمت آن بالاتر می رود.

رنگ : معمولا افراد از کاپشن های مشکی رنگ استفاده می کنند ، اما اگر هدف شما از خرید عمده کاپشن برای ورزش های زمستانی مثل اسکی می باشد پیشنهاد می شود حتما از رنگ های روشن استفاده کنید (این یک استاندارد جهانی برای ایمنی افراد می باشد).

بهترین برند کاپشن مردانه شرقی

خواه یا ناخواه، برندهای چینی تمام زندگی شما را در بر گرفته اند. از گوشی موبایل تا وسایل آشپزخانه و انواع لباس های شما، جنس تولید چین یا ژاپن به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین بهترین راه مدارا کردن با این مسئله، شناسایی برندهای با کیفیت کشورهای شرقی است. در این بخش، برخی از این برندها را مشاهده خواهید کرد.

برند کاپشن مردانه باجیان BAOJIAN

این برند در زمینه تولید کاپشن های مردانه مخصوص استفاده در مناطق کوهستانی، حرف نخست را می زند. از آن جایی که ایده اصلی این برند از کشور کوهستانی نپال به ذهن تولید کننده رسیده است، کاپشن های برند باجیان، قابل استفاده در کشورهای سردی مانند کانادا و سوئد نیز هستند. اگر شما نیز در مناطق سرد سیر زندگی می کنید، خرید این کاپشن های دو لایه با آستر پشم شیشه به شما توصیه می شود.

به جز کاپشن، جدیدترین مدل های سویشرت مردانه برند باجیان نیز، به عنوان گرم ترین محصولات سال شناخته می شوند. تنها ایراد این سویشرت ها، کم تر بودن تنوع رنگی آن ها نسبت به کاپشن های این برند است. متاسفانه برند باجیان بیشترین تمرکز را بر تولید لباس زمستانه مردانه می گذارد و کاپشن های پسرانه یا زنانه را به تعداد بسیار محدودی تولید می کند.

برند کاپشن مردانه چینی اف بی دیو F.B.DAO

اف بی دیو، برند خوش سلیقه ها است. این برند در تولید مدل های مختلف کاپشن های مردانه، انواع ژاکت و کت، موفقیت بزرگی را نصیب خودش می کند. بیشترین سود این برند در طراحی کاپشن های تک سایز و تک رنگ است. این برند، طرح هایش را از زندگی روزمره مردم در شرق چین الهام می گیرد.

برخلاف باجیان، اف بی دیو، برای خریداران خانم نیز، مدل های تک سایز با رنگ روشنی از کاپشن را تولید می کند. خوب است بدانید این برند، سه سال متوالی قهرمان برند کاپشن مردانه جدید سال در چین شد. این برند پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی ریبون به شما است.

دکمه بازگشت به بالا