کادو کرم پودر برای دختر چه مارکی بخرم

آشنایی با جدیدترین و بهترین کرم پودر مناسب پوست شما

در ترکیب محصولات آرایشی به نظر می رسد کرم با کرم بهتر ترکیب شود و محصولات پودری هم سازش بیش تری با هم داشته باشند. اما در واقعیت، این تصور به واسطه معرفی کرم پودر گریم زیر سوال می رود. در دنیای کرم پودر، شما قادر هستید از نرمی و لطافت کرم در کنار پوشانندگی فوندانسیون ها لذت ببرید!

بدون شک جذاب ترین قسمت استفاده از بهترین کرم پودر گریم، تماشای پوشش آن روی پوستتان خواهد بود. اما کرم پودر گریم چه فاکتورهایی باید داشته باشد تا با پوست شما بهترین هم نشینی را داشته باشد؟ فاکتورهای فردی در خرید بهترین کرم پودر گریم اگر دنبال خرید هستید پس نیازهای شما و پوستتان مهم ترین نکاتی هستند که در انتخاب کرم پودر گریم خوب باید لحاظ شوند: انتخاب کرم پودر متناسب با نوع پوست اولین اصل در خرید هر نوع لوازم بهداشتی و آرایشی، شما و پوستتان است. پوست شما قرار است لایه ای خارجی را تحمل کند که هر لحظه احتمال برانگیختن واکنش آلرژی زا نسبت بدان وجود دارد.

به طور کلی بهترین کرم پودر گریم را هم که خریداری کنید، آن محصول برای پوست های کمی خشک یا کمی چرب بهتر عمل می کند. پاسخ هم واضح است: کرم موجود در محصول تا حدی آبرسانی پوست را بر عهده دارد. در مقابل بخش پودری محصول باعث خشکی پوست های چرب و آزاردهنده می شود. البته محصولاتی که به عنوان کرم پودر گریم عرضه می شوند درجه بندی دارند و برای پوست های مختلفی عرضه می شوند. کسانی که از پوشش کاملا مات یا عرق کردگی و ایجاد قطرات روی پوست خسته شده اند می توانند از کرم پودر گریم استفاده کنند. بنابراین حتی بهترین کرم پودر گریم برای پوست های به شدت چرب یا خشک توصیه نمی شود!

انتخاب کرم پودر گریم متناسب با پوشش مورد انتظار شما به خاطر بافت کرم مانندی که کرم پودر گریم دارد، استعمال آن به مراتب ساده تر از پودرها یا کرم های کاملا مایع گریم است. به زبان دیگر اگر یک استفاده کنید نمایش پوست شما نرم و بدون لکه خواهد بود. با این حال فرمولاسیون محصولات با هم فرق دارد و برخی می توانند سنگین تر از سایر محصولات باشند. سبکی محصول، قابلیت استفاده از محصول به صورت روزانه، پوشش دهی و بافت نرم و لطیف می توانند فاکتورهای معیار در خرید کرم دورچشم لاکچری کوین باشند. فاکتورهای مرتبط با محصول در انتخاب بهترین کرم پودر گریم بعد از فاکتورهای فردی نظیر نوع پوست و پوشش دلخواه، نوبت به ویژگی هایی می رسد که باید در خود محصول جستجو کنیم:

سهولت استفاده از کرم پودر گریم کرم پودر گریم به دو صورت مایع و با فوندانسیون پودری تولید می شود. به بیانی دیگر حالت فیزیکی محصول می تواند سخت و جامد یا نیمه جامد و روان تر باشد. این موضوع در سهولت استفاده از کرم پودر نکته مهمی است. در صورتی که کرم پودر حالت مایع داشته باشد زمان و صبر بیش تری برای پوشش دهی پوست با محصول نیاز است. در غیر این صورت ممکن است لکه روی پوست برجا بماند. در مقابل، کرم پودر جامد سریع تر روی پوست پخش شده و بنابراین مصرف کننده برای استفاده روزانه وقت کم تری صرف می کند.

گول قیمت های بالای کرم پودر گریم را نخورید هیچ گرانی بی علت نیست؛ اما هر گرانی هم قطعا جنس باکیفیتی نخواهد بود! شاید جستجوی برند در خرید بهترین کرم پودر گریم باعث شود تا هزینه های زیادی به مصرف کننده تحمیل شود. به هر حال به نظر می رسد قیمت هر محصول تضمین کیفیت و اثرگذاری آن روی پوست نیست! در خرید کرم گریم عالی و مناسب پوست، اگرچه  شهرت برند به ما کمک می کند اما همه چیز نسبی است. به این معنا که بهترین برند کرم پودر گریم ممکن است با پوست ما سازگاری نداشته باشد. این موضوع برای تمام محصولات آرایشی صدق می کند.

بنابراین توصیه ما تست و توجه به پوشش محصول روی پوست، نقد محصولات در سایت های معتبر و نظرات سایر کاربران است. توجه به ترکیبات کرم پودر گریم ترکیبات اصلی بهترین کرم پودر گریم از هر برندی یکسان است. چیزی که محصولات را متمایز می کند پوشش و سپس سبکی آن روی پوست است. این مزیت هم به دنبال بکارگیری ترکیبات انتخابی در محصول به دست می آید. قبل از خرید محصول ابتدا نوع پوستتان را مشخص کنید. پوست شما می تواند خشک، چرب و جوشدار، حساس و معمولی باشد. عصاره گیاهان علی الخصوص آلوئه ورا و ویتامین های C و E با خاصیت آنتی اکسیدانی از ترکیبات کمک کننده محصول هستند.

برخی از محصولات هم دارای SPF هستند که این مزیت بزرگی برای پوست جهت پیشگیری از پیری و چروک محسوب می شود. ضمنا محصولات برتر در این زمینه معمولا فاقد چربی هستند تا پوشش دهی یکسانی روی پوست داشته باشند. به اپلیکاتور محصول توجه کنید محصولاتی که فوندانسیون پودری دارند معمولا به صورت پالت های فشرده پودری عرضه می شوند. این موضوع باعث می شود تا حمل و نقل کرم پودر ساده تر شود. در عین حال بهترین کرم پودر گریم از هر برندی با یک اپلیکاتور کوچک عرضه می شود. شاید اپلیکاتور کرم پودر به نظر موضوع مهمی در خرید محصول نباشد؛ اما نقش مهمی در سلامتی شما دارد. استعمال محصول با انگشت ریسک انتقال پاتوژن ها را بالا می برد؛ خصوصا اگر به صورت روزانه و دائمی از محصولات آرایشی استفاده می کنید.

حواستان به رنگ و سایه محصول باشد هر فصل و درجه تابش خورشید می تواند روی زمینه آرایش پوست شما اثر داشته باشد. در فصل تابستان تمایل اکثر مصرف کنندگان روی سایه های تیره است. در حالی که در فصل زمستان مشتریان بیش تر به رنگ های روشن رغبت دارند. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید کرم پودر، آن را روی پوستتان تست کنید. ویژگی های کرم پودر گریم خوب چیست؟  کرم پودر مناسب باید متناسب با پوست انتخاب شود. ضمنا استفاده از SPF و مواد آبرسان می تواند از نقاط مثبت محصول در کنار پوشانندگی آن باشد.  چه کرم پودری خوب است؟ ( کرم پودر چی خوبه؟)  آن کرم پودر گریمی مناسب است که چند فاکتور مهم داشته باشد:

  • متناسب با نوع پوست باشد
  • فاقد مواد غیرطبیعی و چربی باشد
  • پوشانندگی مناسب و بافت سبک داشته باشد

کرم پودرهای میان رده

در زیر به معرفی سه کرم پودری می پردازیم که از نظر کیفیت عالی هستند و هم از نظر هزینه، تقریبا قیمت خوبی دارند. کرم پودرهایی که در این قسمت معرفی می شوند به کرم پودرهای میان رده شهرت دارند. کرم پودرهای لانکوم داری پوشانندگی بسیار عالی بوده و به خاطر بافت سبکی که دارند، باعث هیچ گونه سنگینی بر روی پوست نمی شوند. از دیگر مزایای کرم پودرهای لانکوم می توان مناسب بودن برای انواع پوست و دارا بودن پوشانندگی یکدست و یکنواخت نیز اشاره کرد. کرم پودرهای لانکوم دارای طیف رنگی طلایی هستند و با آبرسانی قوی که دارند، قادرند تا 18 ساعت بر روی پوست بنشینند.

2- کرم پودرهای دبورا برند دبورا که بیش از 50 سال از قدمت آن می گذرد، محصول کشور ایتالیا بوده است. این برند با نوآوری و خلاقیتی که در محصولات خود بکار برده است، دارای محبوبیت زیادی بوده و جای خود را در بازار آرایشی اروپا بدست آورده است. کرم پودرهای دبورا که معمولا در حجم 15 میلی لیتری عرضه می شوند، دارای پوشانندگی فوق العاده، مات کننده و آبرسان هستند و برای پوست های ترکیبی و مختلط نیز مناسب می باشند. این برند نیز یکی از برندهای نسبتا گران قیمت در محصولات آرایشی است. کرم پودرهای آن در رنگ های محدودی تولید شده، اما پوشانندگی خوبی دارند. کرم پودرهای این برند بیشتر مناسب پوست های چرب هستند.

پوشش و ماندگاری متوسطی دارند و با وجود پوشش مناسب، کیفیت خوبی را برای پوست های شما به ارمغان می آورند و در نتیجه برای عکس انداختن بسیار مناسب هستند. مواد اولیه کرم پودرهای آرت دکو از ترکیبات مناسب و غنی تشکیل شده که دارای عصاره گیاهان و مواد معدنی نیز می باشند. کرم پودر های این برند علاوه بر اینکه پوست را خسته نمی کنند، بلکه باعث ایجاد حسی تازگی وشادابی بر روی پوست نیز می شوند. قیمت کرم پودر لاکچری کوین اصل بین 30 تا 40 دلار است. همینطور می توانید سری به صفحات و بزنید. این برندها انواع مختلفی از کرم پودرها را عرضه می کنند که می توانید اطلاعات هرکدام را مطالعه کنید.

کرم پودرهای معروف و پرچم دار

کرم پودرهای پرچم دار، علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارند، هزینه نسبتا زیادی هم برای تهیه آن ها باید پرداخت کنید. که تعدادی از آنها به شرح زیر است. البته نگران قیمت این برندها نباشید چون کیفیت بالای این برندها تضمین شده است. کرم پودر استی لادر استی لادر  یکی از برندهایی است که با برندهای دیگر آرایشی ادغام نشده است و از زمان تاسیس این برند تا به امروز این برند پرچمدار بهترین کرم پودرها دنیا، با کیفتی مثال زدنی به دنیا عرضه کرده است. گریمورها چندان طرفدار استی لادر نیستند، زیرا کرم پودرهای استی لودر بیشتر برای آرایش روزانه ساخته شده اند. جذب بسیار بالای این کرم پودر در کنار پوشانندگی فوق العاده باعث شده که طرفداران مخصوصی را برای خود به ارمغان آورد.

2- کرم پودرهای کلینیک Clinique برند کلینیک، محصول کشور آمریکا بوده و از برندهای معروفی است که از سال 1968 خط تولید آرایشی خود را در ایالات متحده راه اندازی کرده است. تولید محصولات آرایشی کلینیک، هم برای بانوان و هم برای آقایان دلیل معروفیت این برند شده است. برند Clinique در حال حاضر کیفیت و محبوبیت بالایی دارد و رتبه اول، در صنعت آرایشی نیز محسوب می شود، شما توسط فاندیشن ها و بهترین کرم پودرها ی کلینیک، قادر خواهید بود به یک پوشش زیبا و بینهایت طبیعی دست یابید. کرم پودرهای کلینیک، آبرسان بوده و رطوبت پوست را تامین می کند و همچنین دارای ماندگاری طولانی نیز می باشد.

3- کرم پودر Dior برند دیور، برند معروفی در زمینه آرایشی بوده و تولید کشور فرانسه است. دیور بیشتر به تولیدات عطر و ادکلن معروف است، اما در زمینه های دیگر آرایشی نیز محصولات قابل توجهی دارد. کرم پودرها ی دیور، رطوبت رسانی را برای پوست انجام داده و اجازه می دهند که پوست بعد از پوشش دهی براحتی تنفس کند و جز بهترین محصولات بازار هستند. کرم پودر دیور دارای پوشش بسیار طبیعی به همراه تنوع رنگی بسیار بالایی است. قیمت کرم پودرهای کلینیک بین 70 تا 90 دلار هستند. یکی از محصولات بسیار خوب موجود در فروشگاه مو تن رو است.

این کرم پودر، برای زیرسازی پوست بسیار مناسب بوده و دارای پوشش دهی به همراه حس سبکی است. قیمت کرم پودرهای دیور بین 50 تا 70 دلار است. یکی از محصولات بسیار خوب و پرطرفدار این برند است که در فروشگاه اینترنتی مو تن رو موجود می باشد. این مطلب توسط خانم زهرا جعفریان برای مجله مو تن رو نوشته شده است. لطفا در صورت داشتن تجربه و نظری راجع به انواع کرم پودرها، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. رائه می کنند. دیدگاه شما چیست؟ شما چه فاکتورهای دیگری را برای خرید کرم شب و روز لاکچری کوین عالی و بر حسب نیاز خود مدنظر قرار می دهید؟ تجربه خود را درباره استفاده از این محصولات و سایر محصولات مشابه با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا