عمومیکسب و کار استانها

کدام باربری جمعه باز است؟

مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

اسباب کشی و حمل اثاثیه و بسته بندی آنها به محل جدید با استفاده از خدمات شرکت های باربری پرند تهران همانند باربری اسلامشهر قائمیه یکی از مسائل مهمی است که علیرغم ساده بنظر رسیدن، اقدامات و آماده سازی های خاص خود را می طلبد. هر چند در روز باربری و اسباب کشی براحتی کارگران اتوبار می توانند براحتی اقدام به بسته بندی، انتقال به ماشین باربری کرده و آنرا به مقصد حمل کنند، اما شما هم باید اقداماتی را انجام دهید و اگر قصد اسباب کشی در تهران و یا حمل بار به شهرستان را دارید، از چند روز قبل مقدمات کار را انجام داده و سعی کنید همه چیز را از قبل پیش بینی کنید تا این کار با نهایت دقت و در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

بسیاری از افراد اسباب کشی و حمل اثاثیه به مکان جدید را پروسه ای پر استرس و خسته کننده می دانند. اما لازم است بدانید که با استفاده از خدمات یک شرکت باربری تهران، براحتی می توانید از پس این فرآیند برآیید. فقط کافی است خودتان را از مدتی قبل آماده کنید. از این رو در اینجا نکات و مواردی که باید در زمان باربری به خاطر داشته باشید را جهت یادآوری و یا آشنایی هر چه بیشتر شما، آورده ایم با این امید که با آگاهی از این نکات بتوانید اسباب کشی آسان و راحتی را تجربه کنید.

– دو هفته پیش از باربری (اسباب کشی):

از زمانی در حدود دو هفته قبل از اسباب کشی و استفاده از خدمات حمل بار، چند مسئله را در نظر بگیرید و سعی کنید به دقت انجام بدهید. از جمله آماده سازی وسایل خانه برای بسته بندی (به خصوص وسایل شکستنی و حساس)، تعویض آدرس (برای دریافت قبض ها) ، آماده سازی خانه جدی پیش از اسباب کشی، هماهنگی لازم با شرکت باربری و اتوبار تهران از چند روز قبل، اطلاع به همسایگان هر دو محل جدید و قبلی از نقل مکان شما و در نهایت اگر استرس دارید و یا به دلیل مشغله های فکری معمولا برخی کارهای مهم اصول اسباب کشی فراموش می کنید، نوشتن بسیاری از موارد بر روی کاغذ هم می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

– روز قبل از باربری (اسباب کشی):

می گویند که روز قبل از اسباب کشی و حمل بار، مانند آرامش قبل از طوفان است. شاید این تشبیه شما را نگران کند، اما اگر به درستی و به دقت عمل کنید، مسلما هیچ مشکلی پیش نمی آید و در نهایت حتی از این کار لذت خواهید برد. در چنین روزی این وسایل و لوازم منزل را برای بسته بندی و اسباب کشی آماده کنید و در جایی بگذارید که کاملا در دسترس باشند:

  • پیژامه و لباس ها
  • تخت خواب ها
  • شارژر تلفن، موبایل و سایر لوازم برقی
  • دستمال توالت
  • لوازم و وسایل شوینده و بهداشتی (از قبیل شامپو، صابون، مایع دستشویی، پودر و مایع لباسشویی و…)
  • ظروف و لوازم خانه به خصوص بشقاب ها، قوری و کتری
  • خوردنی و نوشیدنی هایی از قبیل چای، قهوه، شکر، شیر

همچنین فراموش نکنید که برای جابجایی بار و وسایل فرزندتان، حتما از کیف و یا چمدان های جداگانه ای استفاده کنید. همچنین از تمیز بودن محل جدید مطمئن شوید. لیست کارهایی که باید انجام شود را به دقت بررسی و چک کنید. اگر چیزی به ذهن تان رسید یا مسئله مهمی تازه به یادتان افتاد، نگران نباشید. آنرا یادداشت کنید و در اولین فرصت با شرکت باربری طرف قرارداد، هماهنگ و با آنها در میان بگذارید.

– روز باربری( اسباب کشی):

این روز شاید هم برای خود فرد و هم برای شرکت های باربری تهران (اتوبار تهران) مهم ترین روز باشد چرا که احتمالا بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت و حمل آنها به مقصد جدید در آن روز انجام می شود و نتیجه کار و سالم رساندن کارتن ها و جعبه های اسباب کشی با استفاده از وسایل و لوازم باربری، در اولویت است. در این روز کارگران حمل بار به منزل شما می آیند و وسایل و لوازم را بسته بندی کرده و تک تک به درون ماشین حمل بار (کامیون، وانت بار و یا کامیونت) می برند. به خاطر مهم بودن این روز و زمان بر بودن پروسه اسباب کسی و باربری، بهتر است شما و سایر اعضای خانواده کاملا سرحال باشید و از شب قبل کم خوابی نداشته باشید.

همچنین کلیه وسایل و لوازم تان آماده باشد تا کارگران حمل بار، در اسرع وقت با استفاده از کارتن و جعبه و یا سایر لوازم آنها را بسته بندی کرده و منتقل کنند. تمام وسایل را از برق بکشید و همه چیز را آماده کنید. از بسته بودن پنجره ها و ایمن بودن آنها مطمئن باشید. نکته مهم دیگر اینکه شماره های تماس اضطراری خود و یا همراهان دیگرتان را در اختیار کارکنان شرکت اتوبار قرار دهید. به خصوص اگر شما با خودروی دیگری به سمت مقصد جدید حرکت می کنید.

– پس از رسیدن به محل جدید و پایان اسباب کشی:

بر حسب اینکه شما چگونه جعبه ها و کارتن های حاوی لوازم تان را دسته بندی کرده اید و یا بر روی آنها نوع محتویات شان را با استفاده از ماژیک نوشته اید، کارگران باربری آنها را در جاهای مختلف خانه جدید خواهند گذاشت. بنابراین با نوشتن روی کارتن ها و مشخص کردن محتویات آنها، به خوبی به آنها اجازه خواهید داد که هر چه سریعتر جعبه و کارتن ها را در جای خود و در اتاق های مربوطه بگذارند. فراموش نکنید نحوه چیدن بار هنگام اسباب کشی و پس از آن بسیار مهم است. برای اینکه همه چیز به خوبی پیش برود این موارد را در روز اول به دقت انجام دهید:

– پس از گذاشتن کفپوش ها از قبیل موکت و فرش، به سرعت تخت خواب ها را در اتاق ها بگذارید و آنها را کاملا آماده کنید چون آماده سازی محل استراحت، آن هم بعد اسباب کشی، بسیار مهم است. شما قطعا نیاز به استراحت خواهید داشت. پرده ها را هم در اولین فرصت نصب کنید به خصوص در اتاق های خواب.

– یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی را به برق وصل کنید و در صورت نیاز اقدام به خرید مجدد مواد غذایی کنید.

– از درست کار کردن سیستم گرمایش (اگر در فصل پاییز یا زمستان اسباب کشی کرده اید) و سیستم سرمایشی و خنک کننده (برای فصل تابستان) مطمئن شوید.

برای چیدن وسایل در محل جدید به ویژه وسایلی که اهمیت چندانی ندارند، مانند اشیاء تزئینی و یا یادگاری ها، عجله نکنید.

در پایان کار، از اینکه این کار مهم یعنی اسباب کشی و باربری شما به دقت و به درستی انجام شده لذت ببرید و سعی کنید آرامش و لذت از زندگی را در محل جدید برای خود و سایر اعضای خانواده ایجاد کنید. شرکت باربری تهران پرند بار با سالها تجربه در زمینه های بسته بندی و حمل بار به شهرستان و یا اسباب کشی در نقاط مختلف تهران در خدمت شماست.

باربری شبانه روزی پرند بار ( خدمات حمل بار شبانه روزی حتی در روزهای جمعه و روزهای تعطیل)

یکی از نیازهایی که ممکن است در زمان اسباب کشی به وجود آید نیاز به یک باربری شبانه روزی برای انجام خدمات باربری در طول ساعات یا روزهایی است که جزء تعطیلات محسوب می شود. بسیاری از افراد ممکن است شاغل باشند و در طول ساعات اداری مشغول به کار باشند و نتوانند زمانی را برای انجام کارهای اثاث کشی صرف نمایند همچنین در طول هفته ممکن است مشغله های خاص خود را داشته باشند و تمایل دارند روزهای تعطیل هفته را برای اسباب کشی و باربری در نظر بگیرند. اگر شما خودتان دست به کار شوید و بسته بندی وسایل برای جابجایی را انجام دهید که هیچ اما اگر قصد استخدام یک شرکت اتوبار معتبر برای حمل اثاثیه تان را دارید توصیه می کنیم با یک شرکت باربری شبانه روزی خوب تماس بگیرید.

لزوم استخدام باربری شبانه روزی برای باربری در شب

اثاث کشی از یک خانه به خانه ای دیگر با استرس همراه است، زیرا کارهای سختی که شامل بلند کردن وسایل سنگین و بسته بندی است باید به خوبی انجام شود. با این حال، با تغییر روند، عوامل حرفه ای به شما کمک می کنند تا به هر مکان مبادرت به اسباب کشی ورزید، و کمتر نگران خطراتی مانند شکستن یا از دست دادن وسایل تان باشید. یک شرکت باربری خوب به شما کمک می کند انواع بار و وسایل خانه را بسته بندی کنید، آنها را در یک کامیون حمل اثاثیه ایمن حمل و نقل کنید و آنها را به محل جدید انتقال دهید. پس از آن، آنها را به صورت منظم در خانه جدید تان چیدمان می نمایند.

همانطور که شما یک برق کار یا لوله کش استخدام می کنید، عوامل حرفه ای شرکت های باربری شبانه روزی نیز در انجام بهتر و آسان تر  خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه شما را یاری می کنند. این همچنین شما را از ناامنی هایی که مردم را مجبور به اسباب کشی در شب می کند، محافظت می کند. اگر قصد باربری در شب را دارید باید بدانید که کار سختی را در پیش دارید اما با استخدام یک باربری شبانه روزی معتبر و مطمئن می توانید به خوبی از پس این کار برآیید.

هنر باربری و اسباب کشی

اسباب کشی شامل بسته بندی تمام وسایل خانه و انتقال آنها به خانه جدید است. آنها قبل از قرار دادن شان در اتاق های مربوطه به ترتیب بسته بندی می شوند. یک شرکت باربری شبانه روزی حرفه ای از طریق تماس های تلفنی یا به صورت آنلاین از مشتریان سفارشات خدمات باربری را دریافت می کند و پس از درخواست برای قرار ملاقات برای انجام یک کارشناسی و بازدید از اثاثیه به محل مشتری اعزام می شوند.

پس از آن یک تاریخ برای اسباب کشی و باربری اسباب منزل تعیین می شود تا از تداخل با کار سایر مشتریان جلوگیری شود. دو روز قبل از جابجایی اثاثیه، شرکت باربری شبانه روزی  به مشتری لوازم بسته بندی را ارائه می نماید تا اقلام ضروری مانند  مدارک پزشکی، اسناد مسافرتی، مدارک تحصیلی و جواهرات را پیش از آمدن کارگران اسباب کشی شرکت بسته بندی نماید.

در روز جابجایی وسایل خانه قبل از انجام هر کاری از وسایل عکس گرفته می شود. آنها موارد مختلف را بسته بندی می کنند، مبلمان را بسته بندی می کنند (در صورت نیاز) و آنها را در جعبه های استاندارد بسته بندی می نمایند.  جعبه ها به وضوح با نام اتاق برچسب دارند. سپس باید مطمئن شویم که همه چیز تحت کنترل است، پنجره ها قفل شده اند، چراغ ها خاموش است، درب ها قفل شده اند و همه وسایل را با خود به محل جدید انتقال داده ایم  چیزی جا نمانده است.

آماده شدن برای زمان باربری

روز و شب جابجایی بار و وسایل منزل می تواند زمانی نامطمئن برای کودکان باشد، زیرا آنها تنها خانه ای را که می شناسند ترک می کنند. بچه ها را در بحث های مرتبط با اسباب کشی خانه شرکت دهید و آنها را درک کنید و بگویید که چه چیزهای خوبی می تواند در روز اسباب کشی در انتظار آنها باشد.

 یک شرکت باربری شبانه روزی و اتوبار کم هزینه نیز به مشتری توصیه می کند تا وسایلی که قرار است به خانه جدید جابجا شود را به حداقل برساند.  تمامی اتاق های خانه بررسی می شود و تصمیم گرفته می شود که چه وسایلی حمل و بسته بندی شود و کدام وسایل دور انداخته یا فروخته شود. در روز اسباب کشی آدرس جدید برای راحتی نقل مکان به شرکت باربری شبانه روزی داده می شود.

امنیت در باربری شبانه روزی پرندبار

به منظور تضمین ایمنی و امنیت مشتری در حین حمل شبانه روزی اثاثیه، تمام موارد به طور صحیح بسته بندی شده و در جعبه ها و کارتن حمل بار استاندارد بسته بندی می شوند. مجموعه های مبلمان نیز توسط شرکت باربری شبانه روزی حرفه ای در پوشش های مناسب پیچیده شده و تخت ها و دیگر مبلمان و اثاثیه چوبی در پتوهای محافظت کننده پوشیده می شود.

تشک در پوشش های مناسب برای نگهداری تشک قرار داده می شود؛ وسایل الکترونیک درمیان  لایه های محافظت کننده بسته بندی شده و در کارتن اسباب کشی مقاوم برای متحرک بسته بندی می شود.

در روز یا شب اسباب کشی و در حین جابجایی وسایل منزل و حمل آنها به داخل کامیون باربری هیچ کس حتی همسایگان نمی بینند که چه وسایلی از مشتری در حال انتقال است، آنها تنها جعبه های در حال حرکت و اقلام پیچیده شده که از خانه خارج می شوند را می بینند که در یک کامیون مسقف و پوشیده بارگذاری می شوند.

شرکت باربری شبانه روزی قابل اعتماد به شما اطمینان می دهند که با گرفتن تصاویر پیش از شروع باربری از وسایل، هیچ چیز از دست نمی رود. پس از چیدمان وسایل در خانه جدید، شرکت های اتوبار شبانه روزی معتبر و مطمئن زمان را با مشتری می گذرانند تا مطمئن شوند هیچ وسیله از بین نرفته است. پدهای مبلمان، بسته بندی با پلاستیک های حباب دار، کوسن های فوم، پوشش ها و کیسه های مناسب مشتری ها را برای محافظت از لوازم خانگی شکننده متقاعد می سازند.

دکمه بازگشت به بالا